|
کدخبر: 132472

خطر از بیخ گوش مارادونا گذشت

با عمل جراحی موفقیت‌آمیزی که روی مغز اسطوره فوتبال آرژانتین صورت گرفت، فعلاً خطر از بیخ گوش او گذشته است.

فوتبال خطر از بیخ گوش مارادونا گذشت

پزشک دیه‌گو مارادونا اعلام کرد که عمل جراحی صورت گرفته روی مغز او برای برداشتن یک تومور موفقیت‌آمیز بوده است. مارادونا دو روز پیش به دلیل به بیمارستان منتقل و برای انجام عمل جراحی بستری شده بود.

لئوپولدو لوکه، پزشک جراح مارادونا و پزشک شخصی او، پس از عمل جراحی ۸۰ دقیقه‌ای روی اسطوره فوتبال آرژانتین در کلینیک اولیووس شهر بوئنوس آیرس آرژانتین که ده‌ها نفر از طرفداران کاپیتان سابق آلبی‌سلسته پشت درهای آن تجمع کرده بودند، گفت: توانستم تومور را با موفقیت تخلیه کنم و دیه‌گو هم به خوبی زیر عمل طاقت‌ آورد. وضعیت مارادونا تحت کنترل است. فرآیند درمان فردا هم ادامه دارد و بخشی دیگر از آن را انجام خواهیم داد. به همین دلیل او باید در بیمارستان بماند و مرخص شدنش هم به این بستگی دارد که وضعیتش پس از این جراحی چگونه پیش برود اما می‌توانم بگویم که شروع روند ریکاوری دیه‌گو خوب بوده است. واکنش او پس از عمل امیدوار‌کننده بود.

مارادونا روز دوشنبه پس از بروز یکسری علائم در او به کلینیک ایپنسا در شهر لاپلاتا منتقل شد و نتیجه MRI که روز سه‌شنبه از او گرفته شد نشان داد که در مغز او یک تومور وجود دارد. این در حالی است که مارادونا روز جمعه هفته گذشته ۶۰ ساله شد و برای دیدن شاگردانش قبل از پیروزی ۳ بر صفر آنها مقابل تیم پاتروناتو به ورزشگاه رفت که البته قبل از شروع بازی آنجا را ترک کرد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر