|
کدخبر: 126324

واکنش باشگاه بارسلونا به ابهامات نقل و انتقالاتی

مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا مذاکرات با منچستریونایتد را برای انتقال عثمان دمبله به این تیم تکذیب کرد.

فوتبال واکنش باشگاه بارسلونا به ابهامات نقل و انتقالاتی

در روزهای گذشته گزارش ها حاکی از آن بود که وینگر فرانسوی بارسلونا یعنی عثمان دمبله در راه انتقال به منچستر یونایتد قرار گرفته است. حتی گفته شد که مذاکرات بین دو طرف صورت گرفته و این احتمال وجود دارد که به زودی انتقال دمبله به اولدترافورد نهایی شود.

حالا اما باشگاه بارسلونا به شایعه جدایی دمبله و مذاکرات برای انتقال او به منچستریونایتد واکنش نشان داده است. رامون پلانس، مدیر ورزشی باشگاه کاتالانی در این باره گفت: " اول از همه باید بگویم هیچ مذاکره ای با منچستریونایتد انجام نشده است. این موضوع را کاملاً انکار می کنیم. دمبله بازیکنی است که ما روی او حساب می کنیم. ما توانایی های بالقوه او را می دانیم و امیدواریم امسال تیم بهترین های وی را ببیند."

یکی از شایعاتی که از مدت‌ها قبل در اطراف بارسلونا شنیده شده، به علاقه این باشگاه به جذب مهاجم هلندی لیون یعنی ممفیس دیپای اختصاص دارد چراکه گفته می‌شود رونالد کومان علاقه زیادی به آوردن هم وطنش به نوکمپ دارد. رامون پلانس در این رابطه نیز گفت: " ما تیم خوبی در اختیار داریم و رقابتی عالی در جریان است. با این حال ما به شکل روزانه در حال صحبت با سرمربی هستیم. در فاز هجومی از پتانسیل بالایی برخوردار هستیم که این موضوع در منطقه دفاعی کمتر است.

ما تا آخرین روزهای نقل و انتقالات تلاش می‌کنیم تا بهترین ها را برای تیم به ارمغان آوریم. اگر کسی را جذب کنیم، اتفاق خوبی خواهد بود."

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر