|

بخوانید :

کدخبر: 211385

کافه بازار بدون بخش ویدئو عرضه می شود

بازار تا انتهای آبان‌ماه به فعالیت بخش ویدیویی خود پایان می‌دهد تا بیش از پیش بر ارائه خدمات و توسعه محصولات فروشگاه اپلیکیشن‌ خود تمرکز کند.

فناوری کافه بازار بدون بخش ویدئو عرضه می شود

بخش ویدیوی بازار که از اواخر سال ۹۷ آغاز به‌کار کرد، انتهای آبان‌ماه به فعالیت خود پایان می‌دهد. بازار می‌گوید این بخش مانع تمرکز تیم بر توسعه فروشگاه اپلیکیشن‌اش شده بود.

بخش ویدئو با رویکرد پاسخگویی به نیاز کاربران بازار به تماشای آسان برنامه‌های ویدیویی (اعم از فیلم و سریال) راه‌اندازی شد؛ چرا که این پلتفرم مزیت و هدف همیشگی خود را ارائه‌‌ی راهکارهای نوآورانه‌ی فناوری‌ محور و بهبود تجربه‌ی میلیون‌ها کاربر اندرویدی در ایران می‌داند.

محصول ویدئوی بازار طبق اعلام این پلتفرم، میزبان بیش از ۵ میلیون کاربر ماهانه‌ و ۳۲ میلیون دقیقه تماشای روزانه است.

به‌رغم این رشد چشمگیر و با وجود اینکه شیوه‌های متفاوتی از جمله فروش اشتراک یا تماشای رایگان همراه با تبلیغات را آزمودیم تا به بهترین مدل ارائه خدمات به کاربران دست یابیم، پس از سه سال به این باور رسیده‌ایم که توسعه محصول ویدئو نیازمند تمرکز بیشتر در زمینه‌های دیگری است که مانع تمرکز تیم‌های خلاق و فعال ما روی توسعه محصول بازار و ایفای نقش اصلی خود در جایگاه «میزبان برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی در ایران» می‌شود. بنابراین با توقف خدمات ویدیویی و با انتقال توان نیروهای فنی و غیرفنی، بیش از پیش بر ارائه خدمات و توسعه محصولات از جمله در حوزه برنامه و بازی تمرکز خواهیم کرد.

کافه‌بازار همواره کوشیده است محصولات خود را با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه مخاطب ارائه دهد و بااین‌حال ممکن است این محصول به نتیجه یا بازخورد مطلوب نرسد، اما این پلتفرم «از تجربه‌ها درس می‌گیرد و روی گام‌های بعدی متمرکز می‌شود.»

 

منبع: زومیت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...