|
کدخبر: 311096

ببینید/ حمله گربه میلیونر به کیم کارداشیان

گربه مشهور کارل لاگرفلد که ثروتی بالغ بر ۱۳ میلیون دلار دارد هنگام ملاقات با کیم کارداشیان به او حمله کرد.

فرهنگی و اجتماعی ببینید/ حمله گربه میلیونر به کیم کارداشیان

 نقشه کیم کارداشیان برای گرفتن شوپت، گربه محبوب کارل لاگرفلد، پس از آن که این گربه به معنای واقعی کلمه به او حمله کرد، نقش بر آب شد.

کیم ۴۲ ساله هفته گذشته فاش کرد که برنامه‌اش این بود که شوپت را با خود به مت گالا ببرد. کیم به همراه پسرش سنت به پاریس رفته بود و فرصتی برای ملاقات حضوری با شوپت پیدا کرد، اما خوب پیش نرفت.

مدل و شخصیت تلویزیونی مشهور آمریکایی که برای تماشای بازی پاری سن ژرمن به پایتخت فرانسه رفت بود، گفت: من برای دیدن شوپت بسیار هیجان‌زده بودم. از آنجایی که من سفری فوتبالی به پاریس داشتم، به این فکر کردم که ممکن است بهترین فرصت برای ملاقات با شوپت باشد.

لوکاس برولیه، مامور محافظت از این گربه و فرانسوا کاسکوت مراقب او بودند که کیم کارداشیان با آن‌ها آشنا شد.

فرانسوا گربه سفید را به کاناپه‌ای می‌آورد که کیم روی آن نشسته است، در حالی که کیم به آرامی گربه را نوازش می‌کند و به آرامی می‌گوید: سلام عزیزم.

کیم می‌افزاید: چه گربه‌ی زیبایی، اما در حالی که کیم مدام او را نوازش می‌کند، شوپت سرش را برمی‌گرداند و خش‌خش می‌کند و به دست او حمله می‌کند.

به کیم گفته می‌شود: نگران نباش، او با تو کاری نمی‌کند. کیم انگشتش را پایین می‌آورد و به آرامی می‌گوید: لطفا مرا گاز نگیرید، اما شوپت دوباره خش خش می‌کند و کیم دستش را عقب می‌کشد.

یک بار هم که کیم کاداشیان این گربه ثروتمند را در آغوش گرفته بود به یکباره به سمت او برگشت و با غرشی که انجام داد کیم را ترساند.

شوپت که گربه‌ای از نژاد بیرمن است در ۱۵ اوت ۲۰۱۱ متولد شد و در اصل متعلق به مدل فرانسوی باپتیست جیابیکونی بود. جیابیکونی از لاگرفلد خواسته بود که در تعطیلات مراقب گربه‌اش باشد. طراح در ابتدا تمایلی نداشت، اما به‌سرعت عاشق شوپت شد. جیابیکونی تصمیم گرفت بچه‌گربه را به لاگرفلد ببخشد.

در سال ۲۰۱۸ لاگرفلد طراح نامدار مد گفته بود که شوپت را یکی از وارثان دارایی خود نامیده است. لاگرفلد در فوریه ۲۰۱۹ در سن ۸۵ سالگی درگذشت و شایعه شده بود که او تمام ثروت خود را به شوپت بخشیده است.

دارایی خالص این گربه ۱۳ میلیون دلار گزارش شده است.

 

منبع: فرارو

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...