|
کدخبر: 191616

یک خبر مهم در مورد بازنشستگی فرهنگیان

معلمان منتظر تصویب و اجرای رتبه‌بندی هستند و معاون وزیر پیشنهاد می‌دهد فعلا بازنشست نشوید.

فرهنگی و اجتماعی یک خبر مهم در مورد بازنشستگی فرهنگیان

 تصویب و اجرای لایحه‌ی رتبه‌بندی معلمان بیش از اندازه به درازا کشیده است؛ معلمان شاغل در انتظار تصویب این طرح و افزایش حقوق خود هستند؛ انتظاری که معلمان دارند، رسیدن حقوق به نود درصد دریافتی هیات علمی‌هاست که مسلماً این خواسته محقق نخواهد شد اما معاون وزیر آموزش و پرورش توصیه‌هایی برای معلمان دارد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره میزان خروجی نیروها و تعداد بازنشستگان سال جاری اظهار کرد: شمار آنها که تا اسفند ماه به بازنشستگی می‌رسند بالاست، اما با استفاده از ظرفیت های ماده ۱۰۳ قانون خدمات کشوری می‌توانند خدمتشان را استمرار دهند.

با توجه به اجرای رتبه بندی، خیلی‌ها خودشان درخواست بازنشستگی نداده‌اند و توصیه ما این است که امسال و سال بعد اگر همکاری شرایط ادامه خدمت دارد، درخواست بازنشستگی ندهد زیرا رتبه بندی به هرشکلی، تصویب و اجرا می‌شود و اثرات خوبی دارد.

الهیار ترکمن  اضافه کرد: اما شمار آن دسته که بازنشستگی‌ شان قطعی شده و حکم بازنشستگی‌ شان اول مهر صادر می شود، حدود ۲۲ هزار نفر هستند.

معلمان از سرگردانی ماه‌ها انتقاد دارند و می‌گویند: انتظار داشتیم قبل از پایان کار این دولت ، رتبه‌بندی به سرانجام برسد و عاقبت کار معلوم شود.

 

منبع: ایلنا
  • معلم 30سال کار ارسالی در

    تف بر شر فت الهیار دروغگو
    تو که ه فته قبل گفتی رتبه بندی تا3سال آینده اصلا امکان اجرا ندارد الان دوباره اینو میگی< br /> همکاران عزیز؛ اینها همش دروغه وبر ای جبران کمبود نیرو هست.هیچ خبری از رتبه بندی نیست خودتون را راحت کنید برین بازن شست بنشین اقلا استراحت کنید

  • ناشناس ارسالی در

    خداراشکرکه دولت دروغگو ونابودکننده امیدم ردم عمرش بسررسید.انشاء الله آقای رئیسی ب تونه تاشهریورآنرااجر کنه.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...