|
کدخبر: 200499

تایید گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی فولاد خراسان

ممیزی خارجی هفت نظام مدیریتی در فولاد خراسان با موفقیت انجام شد و انطباق فرایندهای مورد بررسی با استانداردها تایید شد.

ممیزی شخص ثالث مجتمع فولاد خراسان که از ۲۰ شهریورماه آغاز شده بود، ۲۲ شهریور ماه ۱۴۰۰با برگزاری نشست اختتامیه به صورت ویدئو کنفرانس به پایان رسید.

به گفته معاون برنامه ریزی و فناوری مجتمع فولاد خراسان، تیم ممیزی شرکتSGS شامل سرممیز و ۴نفر از ممیزین این شرکت، در طی سه روز، ممیزی یکپارچه نظام های مدیریتی شرکت را به پایان رساندند. دکتر حسینیان، سرممیزی سیستم مدیریت انرژی و سایر سیستم های مدیریتی شرکت را بر عهده داشت و آقایان مهندس عبادی، تقوی، عضدی و خانم علوی اعضای تیم ممیزی سایر سیستم های مدیریتی بودند.

شفیعیان افزود: ممیزی های انجام شده برای تمام سیستم ها به صورت یکپارچه و در قالب ۱۶ نفر-روز نشست صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی، نشست پایانی این دوره از ممیزی، ساعت۱۴ روز دوشنبه (۲۲ شهریور) با حضور معاونان «منابع انسانی و امور اجتماعی» و «طرح و توسعه»، به صورت حضوری در محل دفتر قائم مقام شرکت انجام شد و معاون بازاریابی و فروش فولاد خراسان نیز به صورت مجازی در این نشست حاضر شد. مدیران و روسای شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با استفاده از بستر مجازی (Skype For Business) با ارائه گزارش¬های مبسوط از فرایند ممیزی، در این نشست حضور یافتند.

معاون برنامه ریزی و فناوری شرکت، از تائید گواهینامه های کلیه سیستم های مدیریتی فولاد خراسان (بر اساس ۷ استاندارد مدیریتی) خبرداد.

گفتنی است شرکت مجتمع فولاد خراسان برای اولین بار در سال ۱۳۸۲ نسبت به استقرار استاندارد مدیریت کیفیت «ISO ۹۰۰۱ » اقدام کرد و موفق به دریافت گواهینامه مذکور گردید. سپس در سال ۱۳۸۳ با استقرار استانداردهای مدیریتی «زیست محیطی» (ISO ۱۴۰۰۱) و «ایمنی بهداشت شغلی» (ISO۴۵۰۰۱) در قالب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) موفق به دریافت گواهینامه های استانداردهای مذکور شد. در سال های گذشته، سایر استاندارد های مدیریتی شامل: «مدیریت آموزش» (ISO۱۰۰۱۵) «مدیریت انرژی» (ISO۵۰۰۰۱) و «مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان» ( ISO۱۰۰۰۲) و «مدیریت سنجش رضایت مشتریان» (ISO ۱۰۰۰۴) در شرکت استقرار یافته و هر سال در چارچوب ممیزی های مراقبتی، انطباق فرایندها و عملکرد مجموعه با استانداردهای یادشده توسط شرکت بین المللی SGS مورد ممیزی قرار می گیرد.

گفتنی است در این دوره سه روزه ی ممیزی، گواهینامه دو نظام مدیریتی ایزو ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴ تجدید شد و سایر نظام ها مورد ممیزی مراقبتی قرار گرفتند.

فولاد-خراسان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...