|
کدخبر: 151458

شروع بارگیری محصول گندله سازی بافق

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق از بارگیری و ارسال محصول گندله سه چاهون به کارخانجات فولادی از طریق واگن و کامیون خبر داد.

صنعت و معدن شروع بارگیری محصول گندله سازی بافق

رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق صبح دیروز با حضور در سایت گندله سه چاهون از ارسال اولین محموله گندله به وسیله واگن بازدید کرد.

وی با اشاره به تولید ۴۰۰ هزار تن گندله در کارخانه گندله سه چاهون گفت: از زمان آغاز تولید محصول گندله در کارخانه گندله سازی سه چاهون ۴۰۰ هزار تن تولید داشته ایم و یکی از بخش های مهم ارسال محصول به کارخانجات فولادی و مصرف کنندگان است.

فلاح مبارکه با اشاره به بارگیری محصول گندله در ۲ بخش به وسیله واگن و کامیون و ارسال به کارخانجات فولادی همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر،افزود: با قاطعیت می گوییم به محصول تولید شده با مشخصات فیزیکی و شیمیایی که برای تولید فولاد به روش مستقیم مورد نیاز است رسیده ایم و مورد رضایت مشتریان نیز می باشد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن تولید روزانه گندله را حدود ۱۰ الی ۱۲ هزار تن عنوان کرد و بیان داشت: به یاری خدا به ظرفیت ۵ میلیون تن تولید در سال خواهیم رسید و این یعنی ۱۷ هزار تن تولید روزانه که بزودی محقق خواهد شد.

ارسال نظر