|
کدخبر: 130955

امنیت سرمایه گذاری لازمه توسعه اقتصادی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: وظیفه ما ایجاد امید در دل مردم و به ویژه جوانان برای ترسیم آینده ای روشن است و در این راه حفظ امنیت نیز یک اصل انکار ناپذیر است که بخش عمده آن بر عهده نیروی انتظامی است همچنین امنیت سرمایه گذاری لازمه توسعه اقتصادی است.

صنعت و معدن امنیت سرمایه گذاری لازمه توسعه اقتصادی

ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مراسم تقدیر از فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان اردکان که بمناسبت هفته نیروی انتظامی در مجتمع معدنی چادرملو برگزار شد افزود: به عنوان یک شهروند، وظیفه خود میدانم از خدمات شبانه روزی پرسنل خدوم این نیروی برای برقراری نظم و امنیت در کشور تقدیر و تشکر نمایم.

وی افزود: بی تردید توسعه اقتصادی در گرو ارامش و امنیت اقتصادی است.  بنا براین لازمه رشد و توسعه در هر جامعه ای برخوردار بودن از نیروی انتظامی توانمند برای برقراری ارامش است.

تقی زاده تصریح کرد: وظیفه ما ایجاد امید در دل مردم و به ویژه جوانان برای ترسیم آینده ای روشن است و در این راه حفظ امنیت نیز یک اصل انکار ناپذیر است که بخش عمده آن بر عهده نیروی انتظامی است.

سرهنگ صادقیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردکان نیز  از حمایت ها ونقش شرکت چادرملو در ایجاد امنیت شغلی و رونق اقتصادی در منطقه تقدیر و تشکر نمود.

ارسال نظر