|
کدخبر: 165216

ظریف: حادثه نطنز جنایت جنگی است

وزیر خارجه کشورمان در رشته توییتی تاکید کرد به دلیل خرابکاری هسته‌ای اخیر، اقدامات جبرانی ایران به طور چشمگیری سیر صعودی به خود خواهد گرفت.

سیاست ظریف: حادثه نطنز جنایت جنگی است

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان روز دوشنبه در رشته توییتی نوشت:

خطاب به دبیرکل سازمان ملل نوشتم:

هدف قراردادن تعمدی یکی از تاسیسات هسته‌ای تحت پادمان — با خطر بالای نشت سراسری و بی‌هدف مواد رادیواکتیو — یک تروریسم هسته ای و جنایت جنگی است.

اسرائیل در خصوص اقدام برای اجتناب از احیای برجام بعد از انتخابات ایالات متحده تهدید کرده بود و هم اکنون به رخ می کشد.

اگر ایالات متحده خواهان جلوگیری از پیامدهای این قمار احمقانه است، باید از استفاده از تروریسم اقتصادی که از سوی ترامپ اجرا شد یا تروریسم هسته ای اخیر به عنوان اهرم مذاکراتی دست بکشد و تمامی تحریم های اعمال شده، مجددا اعمال شده و تغییر نام یافته از زمان اجرای برجام را لغو کند.

پس از راستی آزمایی به موقع از لغو تمامی تحریم های ایالات متحده، ایران با توقف اقدامات جبرانی خود پاسخ خواهد داد؛ اقداماتی که هم اکنون به دلیل خرابکاری هسته ای اخیر به طور چشمگیری سیر صعودی به خود خواهد گرفت.

 

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    خجالت بکشید یاران چیست پول یک تون مای ش یلتون است ان زمان پول یازده کنیرو شیلت ون بود حالا یک عدد خجالت یکشید حرف پیرمر د هشتاد ساله

  • ابراهیم خاتمی ارسالی در

    برای اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران چنین حملاتی را شاهد نباشد. و دشمن زبون جرأت حتی به فکر همچین اقداماتی نیافتد باید 1 3 موشک به تاسیسات اتمی دمونا شلیک کرد. ا قتدار جرأت می خواهد که نیروهای مسلح ما د ارند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...