کدخبر: 91037

بازدید جهانگیری از بخش کرونای بیمارستان امام حسین(ع)

معاون اول رئیس‌جمهوری از بیماران بخش کرونای بیمارستان امام حسین (ع) بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.

گسترش‌نیوز: اسحاق جهانگیری صبح امروز - شنبه - با حضور در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) از بیماران بستری در بخش کرونا و عفونی این بیمارستان عیادت و از خداوند متعال برای آنان طلب شفای عاجل کرد.

وی در هنگام بازدید علاوه بر طرح پرسش‌هایی در خصوص تعداد بیماران بستری و نحوه ویزیت و درمان از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت.

جهانگیری پس از استماع توضیحات کادر پزشکی و درمانی این مرکز درباره آموزش مراقبتی و درمانی هنگام بستری و خود مراقبتی پس از ترخیص از بیمارستان از زحمات جامعه پزشکی و درمانی کشور قدردانی کرد.

بازدید از کلینیک ویژه در حال احداث بیمارستان امام حسین(ع) و جلسه با مدیران و پزشکان از دیگر برنامه‌های جهانگیری در این مرکز آموزشی درمانی امام حسین(ع) است.

ویروس کرونا حدود سه ماه قبل در ووهان چین شیوع یافت و امروز به بیش از ۱۹۸ کشور گسترش یافته است.

تاکنون ۵۹۶ هزار و ۷۲۳ نفر در دنیا به این بیماری مبتلا شده‌اند. در حالی که کشورهای واقع در شرق آسیا از جمله چین کره جنوبی و ژاپن توانسته‌اند این ویروس را مهار کنند اروپا و امریکا به شدت با این ویروس درگیر شده‌اند و برخی مقامات این کشورها هم دچار این ویروس شده‌اند.

ایران هم از اواخر بهمن ماه با این ویروس درگیر شده است و تاکنون ۳۲ هزار و ۳۳۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۲۳۷۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند و ۱۱ هزار و ۱۳۳ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر