|
کدخبر: 200198

عکس هنری الناز حبیبی با شیشه نوشابه

الناز حبیبی بازیگر ۳۲ ساله کشورمان عکس های جالبی از خودش منتشر کرده است

خروجی رپرتاژ آسام عکس هنری الناز حبیبی با شیشه نوشابه

به گزارش پایگاه خبری مثلث آنلاین: الناز حبیبی بازیگر ۳۲ ساله کشورمان عکس های جالبی از خودش منتشر کرده است. الناز حبیبی بازیگر کشورمان عکس های جدیدی از خودش را منتشر کرده است.در ادامه عکس های جدید این بازیگر ۳۲ ساله را مشاهده می کنید.

عکس هنری الناز حبیبی در کافه

الناز حبیبی از سال 1386 وارد دنیای بازیگری شده است، او یکی از کم حاشیه ترین بازیگران زن ایرانی است. الناز حبیبی با سریال روزگار قریب و فاصله ها دیده شد و با بازی در سریال دودکش و دردسرهای عظیم به شهرت بالایی دست پیدا کرد. در ادامه به طور کامل با الناز حبیبی آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

الناز حبیبی کیست؟ 

الناز حبیبی متولد سال 1367 و مرداد ماهی می باشد، او زاده شهر همدان، و در رشته تدوین و کارگردانی تحصیل کرده است. خانم حبیبی از سال 1386 و با بازی در سریال روزگار قریب وارد دنیای بازیگری شد و در مدت کوتاهی به شهرت بالایی دست پیدا کرد.

خانواده او در خارج از کشور زندگی می کنند. او در یک خانواده 8 نفری متولد شده و فرزند آخر می باشد، متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درمورد خانواده الناز حبیبی وجود ندارد.

من از کودکی دختر مهربانی بودم، خانواده و اقوام خودم را خیلی دوست داشتم و الان هم دارم. خانواده من در ایران زندگی نمی کنند و من هم نمی توانم خارج از کشور زندگی کنم، چون با فرهنگ و زندگی شان جور در نمی آیم. و به علت همین دوری همیشه دلتنگ خانواده و اقوامم هستم.

الناز حبیبی با بازی در سریال فاصله ها دیده شد، او بیشتر در نقش های کوتاه بازی می کرد تا اینکه با بازی در سریال تا ثریا ساخته سیروس مقدم به چهره ای مشهور تبدیل شد و سپس بازی در سریال دردسرهای عظیم و همچنین فیلم سینمایی خجالت نکش به ستاره بازیگری تبدیل شد.

ازدواج و همسر الناز حبیبی

او یک ازدواج ناموفق داشته، او مدتی همسر مهدی صاحب الزمانی بوده است. او در حال حاضر مجرد می باشد.

نظر الناز حبیبی در مورد ازدواج

الناز حبیبی می گوید: ازدواج سن خاصی ندارد، مثلا: نمی توان گفت (وقتی به فلان سن رسیدید) ازدواج کنید. من هم دوست ندارم برای کسی نسخه بپیچم و بگویم چون من در 24 سالگی ازدواج کردم، همه دخترها هم باید در این سن ازدواج کنند.

الناز حبیبی آدم رویا پردازی هستم

او می گوید: من آدم رویاپردازی هستم، همیشه در رویاهای خودم با خانواده ام زندگی می کنم. خیلی دوست دارم اگر در آینده خانواده ای تشکیل دادم، خانواده ای موفق باشد.

ترس های زندگی الناز حبیبی

الناز حبیبی می گوید: بزرگترین ترس زندگی من این است که کسی مرا دوست نداشته باشد. همیشه از خدا می خواهم که انزوا و تنها بودن را از من دور کند. الناز حبیبی یک بار از جانب یک تیم ساخت فیلم تهدید شده بود، او می گوید که تا یک هفته در خانه گریه می کرده و ترسیده بوده است.

نظر الناز حبیبی در مورد مافیای سینما

الناز حبیبی می گوید: شاید آنطور که همه می گویند مافیا وجود داشته باشد اما من تا به حال تجربه اش نکردم. کسی در این فضا مشکلی با من ندارد و من هم در هر زمینه ای که باشد در کار و خانواده کسی دخالت نمی کنم.

خانم الناز حبیبی 2 میلیون فالوور در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد. او تاکنون بیش از 200 پست در صفحه خود به اشتراک گذاشته است. برای دنبال کردن خانم حبیبی در اینستاگرام به صفحه elnazhabibi67@ مراجعه کنید.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...