|
کدخبر: 182255

آشنایی با فرماندار لنگرود، بازیگر فیلم غیراخلاقی!

رحیم حیدری از مهر ماه ۱۳۹۹به عنوان فرماندار لنگرود منصوب شده بود.

فرماندار لنگرود با فیلم غیراخلاقی این روزها خبر جنجالی در رسانه شد. رحیم حیدری فرماندار لنگرود بود که انتشار فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود موجب عزلش شد. گفته می‌شود فیلم غیراخلاقی از رحیم حیدری فرماندار لنگرود توسط یک زن ثبت و ضبط شد. همین فیلم غیراخلاقی مسبب عزل رحیم حیدری فرماندار لنگرود از سمت‌اش بود.

رحیم حیدری از مهر ماه ۱۳۹۹به عنوان فرماندار لنگرود منصوب شده بود.

رحیم حیدری فرماندار سابق لنگرود بود و پیش تر حیدری مدیرکل فعلی امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان‌های آستانه اشرفیه و سیاهکل را نیز در کارنامه کاری خود در طی چند سال گذشته داشت.

رحیم حیدری گلرودباری متولد ۱ خرداد سال ۱۳۴۴ روستای گلرودبار از توابع بخش مرکزی شهرستان لاهیجان، سیاستمدار و فرمان دار سابق لنگرود و آستانه اشرفیه و سیاهکل می‌باشد.

 

آقای حیدری اهل شهر لاهیجان بوده و سابقه مدیر کلی امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان را در کارنامه خود دارد او همچنین مدتی به عنوان مسئول فرمانداری شهرستان‌های سیاهکل و آستانه اشرفیه فعالیت می‌کرد

رحیم حیدری گلرودباری از چهره‌های سرشناس کشورمان که سابقه اجرایی زیادی در کارنامه خود دارد.

بیوگرافی رحیم حیدری فرماندار لنگرود و همسرش کیست؟

او در ۸ مهر ۱۳۹۹ از طرف دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به عنوان فرماندار لنگرود منصوب شد

آقای رحیم حیدری سیاستمدار و فرماندارسابق لنگرودو آستانه اشرفیه و سیاهکل و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و همچنین کارشناس تحصیلات تکمیلی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان را در کارنامه کاری خود دارد.

حیدری قبل از سمت فرمانداری آستانه اشرفیه، کارمندی معمولی و البته بی‌حاشیه در دانشگاه گیلان بود ولی از ابتدا در حزب اعتدال و توسعه تشکیلات گیلان حضور داشت و عضو شورای مرکزی ان بود، بعدها پس از فعالیت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای دولت روحانی به فرمانداری سیاهکل در نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ منصوب شد

او بعد از انتصاب به عنوان فرماندار آستانه اشرفیه گفت زمانی که قرار بود بنده از دانشگاه به فرمانداری منتقل شوم این دغدغه را داشتم که نکند خدای ناکرده نتوانم آنطور که باید در سمت جدید مفید واقع شوم، به نظر بنده این دغدغه مقدسی است چرا که برخی از افراد برای انتصاب در سمتی حتی به اشخاص و افرادی مراجعه می‌کنند، به نظر من قبل از قرار گیری و انتصاب در جایگاه باید فکر کرد و این دغدغه را داشت که ایا می‌توان در این راه مفید واقع شد و به مردم خدمت کرد.

212155-scaled

حیدری خاطرنشان کرد: زمانی که در نخستین سمت اجرایی در وزارت کشور به فرمانداری سیاهکل رفتم، متوجه شدم که جا برای کار بسیار زیاد است موضوعاتی وجود داشت که از آنها غفلت شده بود و یا به صورت روزمرگی درآمده بودند که جای کار بسیاری وجود داشت، به همین خاطر از طرفی ناراحت بودم که چرا از ظرفیت‌های شهرستان برای خدمت به مردم استفاده نشده است و از طرفی خوشحال بودم که این فرصت برایم پیش آمده تا بتوانم به شهرستان و به مردم خدمت کنم.

ماجرای عزل و انتشار فیلم غیراخلاقی

آقای حیدری در اوایل تیر ۱۴۰۰ به علت انتشار یک فیلم غیراخلاقی از طرف استاندار گیلان عزل شد.

درباره ویدیو نوشته شده که یک زن جوان با مراجعه به دفتر او سعی کرده که آقای حیدری را اغفال کند و با او رابطه جنسی برقرار کند و سپس مخفیانه با تلفن همراه خود از این فیلم برداری نماید این فیلم را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت و باعث شد که آقای حیدری از سمت خود از شود.

 

منبع: رکنا
  • عبدالحقیر ارسالی در

    پاشنه آشیل مردان همین پایین تنه می باشد
    از خدا خواهیم که ما را با نیروی ج نسی مان ازمایش نکند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...