|
کدخبر: 177760

اسلحه فروشان تهران به دام افتادند

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی در فضای مجازی خبر داد.

حوادث اسلحه فروشان تهران به دام افتادند

 

سردار علی ذوالقدری در حاشیه دستگیری این افراد گفت: ماموران پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان اقدام به رصد فضای مجازی کرده و در این راستا با یک صفحه که اقدام به تبلیغ فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی کرده بود، روبه رو شدند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات بعدی مشخص شد که این افراد به صورت باندی فعالیت دارند، گفت: با اقدامات انجام شده و کسب مجوز از مقام قضایی هویت اعضای این باند و مخفیگاه آنان در حوالی بزرگراه خلیج‌فارس مورد شناسایی قرار گرفت و درپی آن ماموران در عملیاتی به این محل رفته و چهار نفر را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به انجام بازرسی از مخفیگاه این افراد گفت: در بازرسی انجام شده از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح جنگی، فشنگ، ادوات و تجهیزات نظامی و مقادیری موادمخدر نیز کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به انجام بازجویی از چهار متهم دستگیر شده، گفت: این افراد در جریان اعترافات خود اقرار کردند که این سلاح‌ها را از یکی از استان جنوبی کشور تهیه کرده‌اند و تلاش برای دستگیری این افراد نیز با هماهنگی استان مربوطه در حال انجام است.

به گفته ذوالقدری، هر چهار متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا معرفی شدند.

 


 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...