|
کدخبر: 162284

همه چیز درباره آزاده نامداری + بیوگرافی

آزاده نامداری مجری و تهیه‌کننده تلویزیون ایران بود. او با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.

حوادث همه چیز درباره آزاده نامداری + بیوگرافی

آزاده نامداری متولد نهم آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

آزاده نامداری به همراه فرزاد حسنی صبح روز پنجشنبه ۶ تیرماه ۱۳۹۲ با حضور در حسینیه جماران و بیت حاج حسن خمینی نوه بزرگوار امام راحل مراسم عقد خود را برگزار کردند. حاج حسن خمینی خطبه عقد این زوج هنری را قرائت فرمودند.

اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند و در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه ای گشت.

آزاده نامداری و سجاد عبادی

آزاده نامداری و سجاد عبادی در مهر ۱۳۹۴ باهم ازدواج کردند.

این زوج در مهرماه سال ۱۳۹۵ صاحب دختری به نام گندم شدند.

فعالیت های آزاده نامداری

نامداری کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. او مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می شد، وی با این برنامه به شهرت زیادی رسید.

وی همچنین سابقه اجرای برنامه ورزش امروز شبکه جام جم ۱، همچنین اجرای برنامه شب نشینی از شبکه جهانی جام جم، برنامه های مناسبتی، برنامه رادیو هفت و برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را در کارنامه خود دارد.

او سال ۱۳۹۱ را در حالی با برنامه سال تحویل در کنار احسان علیخانی آغاز کرد که در همان تعطیلات نوروزی، اجراء هر شب برنامه جنجالی خانمی که شما باشی را بر عهده داشت ولی به ناگاه خبری مبنی بر منع فعالیت وی، در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی پخش شد.

با آغاز سال ۱۳۹۲ نامداری سری دوم برنامه خانمی که شما باشی را نویسندگی، مجری گری و تهیه کنندگی کرد. تا کنون پنج سری از برنامه خانمی که شما باشی از شبکه دوم سیما پخش گردیده است. در تاریخ ۲۵ مهر ماه در حالی که زمزمه ممنوع التصویری وی شایعه شده بود با حضور در در برنامه شب آدینه، رکورد آمار پیامکی صدا و سیمای مرکز استان همدان را شکست.

حواشی آزاده نامداری

در تاریخ مرداد ۹۶ فیلم و عکس هایی از آزاده نامداری بدون داشتن پوشش حجاب در یک مکان عمومی که پارکی در یکی از شهرهای سوئیس بود منتشر شد. انتشار این تصاویر بازتاب های زیادی در سطح فضای مجاری داشت. خیلی از کاربران او را به ریاکاری و دورو بودن متهم کردند. این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه های تلویزیونی و مصاحبه هایش همیشه به عنوان چهره ای شناخته می شد که حجاب کامل دارد و برای آن هم تبلیغ می کند. گروهی دیگر انتشار این تصاویر را «نقض حریم خصوصی» خواندند و انتشار عمومی آن را «غیرقانونی» یا «غیراخلاقی» دانستند.

او در تاریخ ۲ مرداد سال ۹۶ در یک پیام ویدیویی نسبت به انتشار این عکس و فیلم واکنش نشان داد و گفت که در مکانی سرسبز بوده که محارم او حضور داشتند.

فوت آزاده نامداری

در تاریخ ۷ فروردین سال ۱۴۰۰ جسد بی جان آزاده نامداری در محدوده سعادت آباد تهران کشف شد.

گفته می شود مادر او پس از ورود به منزل آزاده نامداری با جسد بی جان دخترش روبرو شده است و گمانه زنی هایی درباره دلیل مرگ بر اثر خودکشی اعلام شده است. 

 • ناشناس ارسالی در

  خدا رحمتش کنه جوان بو د

 • مارتیک زرین منش ارسالی در

  سلام فوت مرحوم خانم آزاده نامداری در سال نوی ۱۴۰۰ را تسلیت عرض میکنم درخواست اشن ایی با خانم جوانی که ایشون را خوب می‌شنا ختند با اجازه شماره واتساپم میزارم ۰۹۳۴۰ ۲۰۹۷اقای مارتیک هستم لطفا فقط خانم که مر حوم را زیاد می‌شناسند تماس بگیرند متشکرم

 • گورد ارسالی در

  اگه کشف حجاب نکرده خدایش بیامرزد ولی اگه کشف حجاب کرده حسابش با خدا

  • طرفدار نامداری ارسالی در

   به تو چه بیشعور که کشف حجاب کرده یا نه

 • اسدی ارسالی در

  روانش شاد.این بانوی جوان ایرانی
  ا قای محترم بی حجابی و با حجابی او چرا دغد غه شماست..واقعا...ایا شما ایرانی هستید مگر نمی دانید.. مردم در تقیه زندگی میکنند
  اگر میخواهی شغل داشته باشی مجبوری
  اما بیرون از محل کار زندگی خودت را داری
  تعجب میکنم..از موجودا ت نادان

 • اسدی ارسالی در

  چه جالب از این پیام های بد متوجه میشویم< br /> که چقدر کسانی که در ایران زندگی می کنند
  خود رای هستند که حتی از مرده افراد نیز دست بر نمی دارند...جان برادر ل طیفه تان غمگین بود
  آن مادر بزرگ من بود که حجاب عربی داشت
  حالا دیگر ح جاب قلبی است که قلب های کسانی مثل شما حج اب ندارد...یک زندگی پیدا کنید
  و رن گ و رویی به آن زندگی سیاه خود بدهید

 • زهرا بختیاری ارسالی در

  ننگ برفضای بی بندوبار مجازی وامرای ان

 • ناشناس ارسالی در

  چطور

 • ناشناس ارسالی در

  مگه خون این خانم از اون نوجوون که از شد ت فقر خودکشی کرد و کم هم نیستن رنگینتره بابا مملکت رو هواس چین و روس دارن معا ملش می کنن فقر فحشا بیداد میکنه. حالا ش ما احمقا دارین بحث عروس یه آقازاده رو می کنین. وای بر جهل و نادانی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...