|
کدخبر: 324512

فال روزانه/طالع بینی/فال قهوه

فال روزانه ۲۷ فروردین / منتظر یک خبر تعجب برانگیز باشید

همراهان عزیز این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

در مطلب زیر می توانید فال روزانه خود را مشاهده کنید. این مطلب جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز بیشتر وقتت رو باید صرف حل یه عالمه مشکل و چالشی بکنی که مدتیه ذهنت رو مشغول کرده و رو کار و شغلت هم تاثیر گذاشته. مخصوصا امروز باید خیلی حواست به مسائل مالی باشه و یه کم بیشتر مراقب باشی. اصلا دوست نداری با اطرافیانت بحث و دعوا کنی، پس تمام تلاشت رو بکن که آروم و خونسرد باشی. اگه می‌خوای با ایده‌ها و خلاقیت‌هایی که تو ذهنت داری بقیه رو تحت تاثیر قرار بدی، باید یه جوری رفتار کنی که انگار فقط دنبال تایید اونا نیستی. تمام تلاشت رو بکن، ولی زیادی تابلو بازی در نیار! خیلی رو حرف بقیه حساب نکن. روزای شلوغی رو هم از نظر عاطفی و هم از نظر کاری پشت سر می‌ذاری، که دقیقا همون چیزیه که الان بهش نیاز داری.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز یه سری خاطره‌های تلخ و آزاردهنده از گذشته میاد سراغت و حالت رو حسابی می‌گیره. با اینکه الان اعتماد به نفس بالایی داری، ولی یه سری ترس و نگرانی از دوران بچگی تو وجودت زنده می‌شه و رو رفتارت تاثیر می‌ذاره. این وضعیت می‌تونه رو روابطت با بقیه، مخصوصا همکارات تاثیر منفی بذاره. پس به جای اینکه غرق تو خاطرات گذشته بشی و تسلیم این احساسات بشی، سعی کن کنترلشون رو دست بگیری. یکی می‌خواد تو رو مجبور کنه هر چی که می‌خواد بپذیری. قبل از اینکه عصبی بشی و یه کاری بکنی که پشیمون بشی، یه نفس عمیق بکش و ازش فاصله بگیر. اتفاقی که فکر می‌کنی به ضررت بوده، آخرش به خیر می‌شه. برای اینکه راهنمایی بگیری با یه نفر تماس می‌گیری، ولی آخرش بهت کمکی نمی‌کنه.

فال روزانه متولدین خرداد

فال-روز

امروز یه حس کسلی و رخوت داری و اصلا دلت نمیخواد کاری انجام بدی. ولی باید یه تکونی به خودت بدی و سر کار و زندگیت بری، وگرنه تموم روزت همینجوری می‌گذره. سعی کن ذهنت رو از هر چی فکر و احساس منفی که داری پاک کنی و با انرژی شروع کنی روزتو، حتی اگه سخته. تو همیشه سعی می‌کنی به بقیه کمک کنی و مشکلشون رو حل کنی، ولی مواظب باش انقدر غرق کمک به بقیه نشی که از عشقت غافل بشی. متانت و غروری که داری باعث می‌شه تو خونه، محل کار و حتی مدرسه همه با احترام باهات رفتار کنن. ولی یه نفر که تازه باهات آشنا شده، غرورت رو نشانه خودپسندی تو می‌دونه. بهتره یه کم بهش فرصت بدی تا بیشتر بشناستت.

فال روزانه متولدین تیر

امروز استعدادهایی که مدتی بود قایم شده بودن دوباره میان سراغت و نه تنها خودت، بلکه بقیه رو هم ازشون بهره‌مند می‌کنی. فقط کافیه شروع کنی، بقیه هم می‌بینن و تشویق میشن که باهات همراه بشن. امروز شریک یا همکارت انقدر اصرار می‌کنه که یه کاری رو انجام بدی که رد کردنش خیلی سخته. ولی چند نفس عمیق بکش، خوب فکر کن و به کاری که بعدا پشیمون میشی رضایت نده. شنیدن یه جمله ساده می‌تونه خیلی اعصابت رو خورد کنه، پس تا می‌تونی سکوت کن وگرنه پشیمون می‌شی. یه پیغام یا ایمیل می‌گیری که تعجبت می‌کنه. تو آدم خیلی باهوشی هستی، مهم اینه که از هوشت تو چه زمینه‌ای استفاده کنی که هم خودت و هم بقیه ازش راضی باشن.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز از نظر احساسی روز خیلی سختی رو در پیش داری. تو یه کاری رو انجام میدی که خیلی بهش علاقه داری و ازش لذت می‌بری، ولی یهو یه سری خاطره و احساس یادت میاد که فکر می‌کردی برای همیشه از یادت رفته. کنار اومدن با این احساسات سخته، ولی نباید زیادی خودتو درگیرشون کنی. از جاه‌طلبی و بلندپروازی نترس؛ تو یه قدرت درونی فوق‌العاده داری که بهت اعتماد به نفس می‌دیه و خودباورت رو بیشتر می‌کنه. یکی که بهت بدی کرده بود و حقت رو خورده، یه تاوان سنگین پس می‌شه که تو ازش باخبر می‌شی. اعتماد به نفسی که از دست دادی رو باید خودت دوباره به دست بیاری. به خودت یه تکونی بده و بلند شو. تو یه مشکل مالی داری که از یه جایی که اصلا انتظارش رو نداری بهت کمک می‌شه.

فال روزانه متولدین شهریور

فال-روز۲

امروز اوضاع یه کم آشفته می‌شه و باید با یه سری سختی‌ها کنار بیای. مثلا شاید تو حرف زدن با بقیه مشکل داشته باشی، یا یه سری مشکلات باعث بشه حساب و کتابات به هم بریزه و تو انجام کارهات مشکل داشته باشی. به راحتی جا نزن و صبر و پشتکار داشته باش تا به موفقیت برسی. شاید یهو خودت رو تو حال انجام یه کاری ببینی که هیچ تجربه‌ای توش نداری. اصلا نگران نباش؛ حتی اگه اولش خوب نباشی، کم کم قلقش دستت میاد. برای انجام یه کاری باید مجوز بگیری. برای یه تصمیم‌گیری مهم رودروایسی رو کنار بذار و از کسی که تو این کار تخصص داره مشورت بخواه. یکی که دائم ازت ایراد می‌گیره نمی‌خواد باهات بمونه، فقط دنبال بهونه می‌گرده. قدر خودتو بیشتر بدون.

فال روزانه متولدین مهر

تو و همسرت یا شریکتون چند روزیه که روزهای سختی رو می‌گذرونید و با یه عالمه مشکل مالی دست و پنجه نرم می‌کنید که حل کردنشون خیلی سخته. این وضعیت باعث شده که خریدهایی که می‌خواستید بکنید رو به تعویق بندازید و برنامه‌های سرمایه‌گذاری‌تون رو هم تا وقتی که پول کافی داشته باشید کنسل کنید. خبر خوب اینه که الان بهترین موقعیه که یه راه حل درست و حسابی برای این مشکلتون پیدا کنید. برای اینکه بهترین نتیجه رو بگیرید، دوتاتون باید با ذهن باز به قضیه نگاه کنید و همه جوانب رو به دقت بررسی کنید. در مورد وسیله‌ای که می‌خوای بخرید یادت نره که قیمت بالا مهم نیست، مهم اینه که واقعا بهش نیاز داری. به پیشنهادی که بهت می‌شه سریع جواب نده، اول خوب فکر کن و همه جوانب رو بسنج.

فال روزانه متولدین آبان

امروز یه روز خیلی هیجان‌انگیز در انتظارت هست. کلی اطلاعات جدید و جالب تو زمینه‌های مورد علاقه‌ات پیدا کردی و کلی ذوق داری که بیشتر یاد بگیری. درسته که این کار خیلی جذابه، ولی یادت نره که یه عالمه کار و مسئولیت مهم دیگه هم داری که باید انجامشون بدی. پس به هر کاری به اندازه کافی وقت بده و از وقت آزادت هم اونجوری که دوست داری استفاده کن. به راه خودت ادامه بده و به حسودی بقیه که می‌خوان حواست رو از کارت پرت کنن توجه نکن. یه فرصت مسافرت هم برای تو پیش میاد که حتما باید ازش استفاده کنی. خیلی به یه چیزی برای آرامش اعصابت نیاز داری. یادت باشه که بدقولی می‌تونه دردسرهای زیادی برای تو درست کنه.

فال روزانه متولدین آذر

فال-روز۳

امروز به ایده‌های خلاقانه‌ای که به ذهنت می‌رسه بی‌توجهی نکن. اگه دوست داری یه کاری هنری مثل نوشتن، نقاشی یا حتی آواز خوندن انجام بدی، به جای سرکوب کردنش از این توانایی خودت استفاده کن. نگران کارها و مسئولیت‌هایی که داری هم نباش، با یه برنامه‌ریزی درست و حسابی می‌تونی برای هر دوی اونا وقت کافی بذاری. اگه داری سعی می‌کنی چیزی رو مخفی کنی، باید بدونی که این می‌تونه اثر منفی روی رابطه‌ی عاطفیت داشته باشه. سر یه دوراهی موندی؟ اون راهی رو انتخاب کن که دلت میگه.تا می‌تونی جوری زندگی کن که دیگه حسرت به دلت نمونه. یه خبر خیلی تعجب‌برانگیز می‌شنوی، فکر بد نکن و صبر کن تا از جزئیاتش باخبر بشی. برای یه آدمی که خیلی دوستش داری یه هدیه بخر.

فال روزانه متولدین دی

امروز کارها و مسئولیت‌های خونه‌داری اجازه‌ی رفتن به یه مهمونی دوستانه رو که خیلی وقته منتظرش بودی بهت نمیده. سعی کن منطقی رفتار کنی و به خاطر این قضیه با اهل خونه دعوا نکنی. با قلب مهربونت بهشون محبت کن و به نیازهاشون توجه کن. شاید بتونی کارهای خونه رو زودتر انجام بدی و یه کم هم برای بودن با دوستات وقت بذاری. به یه جواب احتیاج داری؟ هر چی زودتر با کسی که جواب رو می‌دونه تماس بگیر. برای پیشرفت یه کار بهتره خودت دست به کار بشی و همین امروز شروع کنی. زود باش، فرصت رو از دست نده. شنیدن یه خبر ساده باعث عصبانیتت می‌شه.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز سر کار به خاطر یه سری مشکل و کندی پیشرفت کار، همه عصبی و پرخاشگر شدن. تو باید تو این اوضاع خونسردیتو حفظ کنی و منطقی رفتار کنی. تو می‌تونی اوضاع رو کنترل کنی و یه فضای مناسب برای یه گفتگوی منطقی و سازنده بین بقیه درست کنی. اگه نتونی احساساتتو کنترل کنی، یه چیزایی می‌گی که بعدا پشیمون میشی. البته یادت باشه که این وضعیت موقتیه. رابطه‌ی عاطفی مثل یه مسابقه نیست، پس گاردتو پایین بیار، با صلح و دوستی وارد شو و حرفای طرف مقابلت رو بدون قضاوت گوش کن. یه تصمیم می‌گیری که آینده‌ی کاریتو حسابی تغییر میده. به حرفای کسی که تو یه موضوعی بهت هشدار میده گوش کن و بعد تصمیم بگیر.

فال روزانه متولدین اسفند

اگه نسبت به برنامه‌ها و نقشه‌های قبلیت شک داری، به جای اینکه جا بزنی و تسلیم بشی، یه بار دیگه با یه نگاه منطقی و بدون طرفداری شرایط رو بررسی کن. نذار نگرانی‌های مالی باعث بشه که همه برنامه‌هاتو کنسل کنی. احتمالا همه این نگرانی‌ها بی‌مورده و کارها بدون هیچ مشکلی پیش میره. تو با دست و دلبازی و خوشرویی که از صفات بارزت هست، یه جایگاه ویژه تو دل بقیه داری. احترام بیشتر به خانواده و دوستانت می‌تونه باعث بشه که بیشتر از این هم محبوب بشی. ناامیدی از بزرگترین گناهان هست، پس آینده رو بدون عینک بدبینی ببین. برای انجام یه معامله، خرید یا فروش عجله نکن. برای یه کاری باید برنامه‌ریزی کنی و با نظم پیش بری.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها