|
کدخبر: 309792

افراد خطرناک تهرانی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای مرحله جدید از طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در شهرستان بهارستان، گفت:‌ مرحله جدید از طرح امنیت امحله محور با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم‌خیز شهرستان بهارستان در غرب استان تهران با هماهنگی مرجع قضائی به اجرا درآمد و در جریان آن اراذل و اوباش مطرحی که به صورت سازمان‌یافته به شرارت می‌پرداختند مورد شناسایی قرار گرفتند.

جامعه افراد خطرناک تهرانی دستگیر شدند

سرهنگ عسکری‌نیا، فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای مرحله جدید از طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در شهرستان بهارستان، گفت:‌ مرحله جدید از طرح امنیت امحله محور با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم‌خیز شهرستان بهارستان در غرب استان تهران با هماهنگی مرجع قضائی به اجرا درآمد و در جریان آن اراذل و اوباش مطرحی که به صورت سازمان‌یافته به شرارت می‌پرداختند مورد شناسایی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه اشرار شناسایی شده در عملیاتی هماهنگی و ضربتی در نقاط مختلف شهرستان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: این طرح با مشارکت رده‌های مختلف انتظامی به اجرا در آمد و در جریان آن ۵۱ نفر از اراذل و اوباش معروف شهرستان بهارستان دستگیر شدند.  

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با بیان اینکه۵۱ قبضه انواع سلاح سرد نیز از متهمان دستگیر شده، کشف و ضبط شد، گفت: این افراد مرتکب جرائمی نظیر شرارت، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع موادمخدر، شرکت در نزاع‌های دسته جمعی، رعب و وحشت و ... شده بودند.

عسکری‌نیا با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...