|

بخوانید :

کدخبر: 214956

جزئیات تسهیلات دولت برای طرح حمایت از خانواده

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس سیاست های تشویقی بسیار زیادی را در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به تصویب رسانده است و دولت و دستگاه های اداری و اجرایی موظف هستند که به صورت دقیق این قانون را اجرا کنند.

جامعه جزئیات تسهیلات دولت برای طرح حمایت از خانواده

علی کریمی فیروزجایی با اشاره به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، گفت:  خانواده اصلی‌ترین رکن جامعه است و اما متاسفانه در سالیان گذشته آنطور که باید و شاید خانواده‌های ما مورد حمایت، به ویژه از نظر اقتصادی قرار نگرفته‌اند.

وی بیان داشت: بنابراین لازم بود که یک ساز و کار قانونی برای حمایت از خانواده در نظر گرفته شود و دستگاه‌های اجرایی هم ملزم به رعایت آن شوند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، سیاستهای تشویقی زیادی برای افزایش جمعیت در نظر گرفته شده است و دولت و دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای دقیق این قانون هستند.

کریمی فیروزجایی اظهارداشت: هدف مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت آن است که خانواده ها به سمت فرزندآوری و جوانی جمعیت حرکت کنند و مجلس در تدوین این طرح تدابیر بسیار خوبی اتخاذ کرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: کمیسیون مشترک طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت زمان زیادی را برای بررسی طرح مذکور اختصاص داد و امیدواریم که شاهد اجرای دقیق و کامل این قانون باشیم.

عضو هئیت رئیسه مجلس بیان داشت: متاسفانه ایران با کاهش جمعیت مواجه شده است و جمعیت کشورمان رو به پیری است و تصویب این طرح به تحکیم بنیان خانواده و افزایش فرزندآوری کمک شایانی می‌کند.

کریمی فیروز جایی بیان داشت: مجلس سیاست های تشویقی بسیار زیادی را در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به تصویب رسانده است و دولت و دستگاه های اداری و اجرایی موظف هستند که به صورت دقیق این قانون را اجرا کنند تا شاهد افزایش نرخ جمعیت در کشورمان باشیم.

 

 

منبع: افکار نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...