|
کدخبر: 324967

خودرو داخلی / بازار خودرو / قیمت خودرو

در بازار خودرو چه می گذرد ؟ / این خودرو محبوب ۵۰ میلیون گران شد

قیمت خودروها امروز، یک‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ کاهش بسیار کمی را تجربه می‌کند. در این میان یکی از خودروهای داخلی بازار ۵۵ میلیون تومان گران‌تر از روز گذشته شد.

اقتصاد در بازار خودرو چه می گذرد ؟ / این خودرو محبوب ۵۰ میلیون گران شد

قیمت خودروها امروز، یک‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ تغییرات کمی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند. نوسانات قیمت خودروهای داخلی، اغلب کمتر از ۱۰ میلیون تومان بوده ولی محصولات مونتاژی و وارداتی، در برخی از موارد بیش از این کاهش یا افزایش داشته‌اند.

زوتی DL۵ یکی از نخستین خودروهای وارداتی به شمار می‌رود که توسط شرکت سایپا وارد کشور شده است. این خودرو از ابتدای امروز ۴۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده و با نرخ یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودروهای داخلی

ساینا دنده‌ای S دوگانه سوز درحال‌حاضر یکی از معدود خودروهای دوگانه‌سوز بازار به شمار می‌رود که از ابتدای روز دو میلیون تومان افت نرخ دارد و با ۴۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین G از سدان‌های لوکس و رده بالای سایپا شمرده می‌شود که ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با ۷۷۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی یکی از سدان‌های پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که با رشد پنج میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، به کانال ۷۶۰ میلیون تومان رسیده است.

دنا پلاس اتوماتیک یکی از رکوردداران افزایش نرخ در بازار خودروهای داخلی است. این خودرو نسبت به ابتدای روز ۵۵ میلیون تومان گران‌تر شده و با یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو-داخلی

قیمت خودروهای مونتاژی

ام‌وی‌ام X۳۳ کراس دنده‌ای یکی از جدیدترین و ارزان‌ترین محصولات مونتاژی مدیران خودرو به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته هیچ تغییری ندارد و با همان نرخ یک میلیارد و ۹۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هایما ۸S که از جدیدترین خودروهای مونتاژی ایران خودرو محسوب می‌شود که امروز، بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با نرخ یک میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

دیگنیتی پرستیژ گران‌ترین کراس‌اوور مونتاژی بهمن موتور بوده که برخلاف دیگر خودروهای بازار، با نرخ دو میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان روز گذشته خرید و فروش می‌شود.

فونیکس تیگو ۸ پرومکس یکی از لوکس‌ترین محصولات مونتاژی بازار به شمار می‌رود که از ابتدای روز با افت ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، وارد کانال سه میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان شده است.

خودرو-خارجی

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها