|
کدخبر: 322159

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | رمزارز سگ کلاهدار

صرافی بایننس فرشته نجات سگ کلاهدار!

در نتیجه افزایش اخیر قیمت، ارزش بازار داگ ویف هت نیز رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده و در ۲۴ ساعت گذشته، با ۴۶ درصد رشد به ۲٫۱۱ میلیارد دلار رسیده است. این رشد قابل‌توجه، باعث شده که WIF به جایگاه ۵۰ از نظر ارزش بازار صعود کند.

اقتصاد صرافی بایننس فرشته نجات سگ کلاهدار!

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان، روز گذشته سرانجام میم کوین داگ ویف هت (WIF) سولانا را در پلتفرم معاملات اسپات خود لیست کرد. این اقدام بایننس منجر به رشد چشمگیر و رکوردشکنی قیمت سگ کلاهدار شد که این رشد تا زمان نگارش این خبر هم ادامه دارد.

در حال حاضر، سگ کلاهدار با قیمت ۲٫۱۲ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۴۶٫۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته دارد.

رشد قیمتی این میم کوین در بازه‌های هفتگی و ماهانه نیز به ترتیب به ۲۰۵ و ۹۱۰ درصد می‌رسد. این عملکرد چشمگیر بر انعطاف‌پذیری و پتانسیل توکن داگ ویف هت، حتی در مواجهه با نوسانات گسترده‌تر بازار کریپتو تأکید می‌کند.

در نتیجه افزایش اخیر قیمت، ارزش بازار داگ ویف هت نیز رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده و در ۲۴ ساعت گذشته، با ۴۶ درصد رشد به ۲٫۱۱ میلیارد دلار رسیده است. این رشد قابل‌توجه، باعث شده که WIF به جایگاه ۵۰ از نظر ارزش بازار صعود کند.

علاوه بر این، حجم معاملات روزانه سگ کلاهدار هم شاهد افزایش چشمگیری بوده و با افزایشی ۱۸۸ درصدی، به ۱٫۳۹ میلیارد دلار رسیده است. این فعالیت معاملاتی بالا، داگ ویف هت را از نظر حجم معاملات ۲۴ ساعته به رتبه ۱۹ رسانده که نشان‌دهنده افزایش علاقه و نقدینگی پیرامون این میم کوین است.

از آنجایی که لیست شدن در صرافی بایننس می‌تواند دسترسی به این توکن را تقویت کرده و WIF را در موقعیت خوبی برای حفظ مسیر رشد چشمگیر خود قرار دهد، فعالان بازار اکنون منتظر رسیدن قیمت این میم کوین به هدف ۳ دلاری هستند.

ارز دیجیتال داگ ویف هت چیست؟

داگ ویف هت (Dogwifhat)، نوعی میم کوین از خانواده سگ‌ها است که با نماد WIF نمایش داده می‌شود؛ این میم کوین بر پایه بلاک چین سولانا ساخته شده و از الگوریتم اجماع اثبات سهام (Proof of Stake) برای امنیت و تأیید تراکنش‌ها بهره می‌برد. میم کوین داگ ویف هت، با الهام از دو میم کوین دوج کوین و شیبا اینو در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۲۳، برای جامعه سولانا رونمایی شد و از همان روز اول هم تراکنش‌های خود را در بلاک چین Solana ثبت کرد. این میم کوین به صورت تصادفی در بین کاربران شبکه سولانا توزیع شده‌ و روش خرید یا فروش مستقیمی برای آن‌ وجود ندارد.

ارز داگ ویف هت (Dogwifhat) با ترکیبی از کاریزما و جذابیت سگ‌ها و دنیای پویای امور مالی غیرمتمرکز، به سرعت در حال تبدیل شدن به ترندی شناخته‌شده در دنیای کریپتوکارنسی است. این میم کوین از مرزهای سنتی دنیای کریپتو فراتر رفته و تجربه سرمایه‌گذاری منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد که هم برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال و هم برای دوستداران سگ‌ها جذاب است.

محبوبیت فزاینده ارز داگ ویف هت درآمیختگی خلاقانه فرهنگ میم و فناوری بلاک چین نهفته و پتانسیل ادغام سرگرمی و سود را به نمایش می‌گذارد. میم کوین‌ها با حمایت افراد مشهور و جوامع آنلاین که به محبوبیت آن‌ها پروبال می‌دهند، قدرت نفوذ اجتماعی را در عصر دیجیتال نشان می‌دهند و با اینکه این روند سؤالاتی را در مورد پایداری میم کوین موردنظر ایجاد می‌کند، اما همچنان بر پویایی در حال تحول سرمایه‌گذاری و نقش مهم جوامع آنلاین در شکل‌دادن به آینده امور مالی تأکید دارد.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها