|
کدخبر: 317190

اتریوم / ارز دیجیتال / قیمت توکن

سیگنال خالق اتریوم برای این ارز دیجیتال / بازار گاوی می شود؟

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت توکن ENS (سرویس نام اتریوم) بر خلاف بازار کلی ارزهای دیجیتال که سمت و سویی نزولی دارد، افزایش پیدا کرده است.

اقتصاد سیگنال خالق اتریوم برای این ارز دیجیتال / بازار گاوی می شود؟

این رشد در پی اظهار نظر ویتالیک بوترین، خالق و هم‌بنیانگذار اتریوم، به وقوع پیوست. بوترین در تاریخ ۳ ژانویه، ENS را یک ویژگی فوق‌العاده مهم نامید که باعث ایجاد موجی از فعالیت‌های تجاری شده است.

وی بیان داشت که تمام شبکه‌های لایه ۲ باید روی قرارداد‌های هوشمند CCIP (پروتکل قابلیت همکاری میان بلاکچینی) کار کنند. به این ترتیب، می‌توانیم زیر دامنه‌های ENS قابل ثبت، به‌روزرسانی شده و قابل خواندن در تمام شبکه‌های لایه‌ ۲ داشته باشیم.

وی افزود:

ENS از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در دسترس باشد.

سرویس نام اتریوم پلتفرمی است که به کاربران امکان می‌دهد نام‌های دامنه را در بلاکچین اتریوم خریداری کنند. این نام‌ها جایگزین آدرس‌های پیچیده کیف پول می‌شوند و می‌توان از آن‌ها برای انتقال و دریافت وجوه استفاده کرد.

طبق گزارش پلتفرم دون آنالیتیکس (Dune Analytics)، در حال حاضر ۲.۱ میلیون دامنه ENS فعال به همراه ۸۰۱۰۰۰ کاربر منحصربه‎فرد وجود دارد.

بر اساس داده‌های بازار، اظهار نظر بوترین منجر به افزایش ۵۵ درصدی قیمت توکن ENS شده است. قیمت این توکن همزمان با سقوط بازار کریپتو، شروع به کاهش کرده و در اواخر ساعت معاملاتی در ۳ ژانویه به ۹ دلار رسیده بود.

با این حال، پس از این اظهارات به بیش از ۱۴ دلار افزایش یافت.در زمان انتشار این خبر، ENS با ۴۰ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته، حدود ۱۴.۳ دلار قیمت دارد.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها