کدخبر: 101386

گزینه‌های‌ احتمالی برای کرسی وزارت صنعت + تصاویر

پس از تشکیل مجلس یازدهم و حضور نمایندگان در ساختمان بهارستان، گمانه زنی هایی در مورد معرفی سکاندار وزارت صنعت، معدن و تجارت از سوی رئیس‌جمهوری به مجلس مطرح شده است.

اقتصاد گزینه‌های‌ احتمالی برای کرسی وزارت صنعت + تصاویر

با برکناری رضا رحمانی از وزارت صنعت در ماه گذشته، حسین مدرس خیابانی که قائم مقام رحمانی بود با حکم روحانی به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد.

 حالا با تشکیل مجلس یازدهم و حضور نمایندگان مردم در ساختمان بهارستان، گزینه هایی برای معرفی نامزد سکانداری وزارت صنعت از سوی روحانی به مجلس مطرح شده‌اند. یکی از این گزینه ها، سرپرست فعلی وزارت صنعت یعنی حسین مدرس خیابانی است.

مدرس-خیابانی

پیگیری ها از بعضی منابع در دولت نشان می‌دهد، محمد خوش چهره، اقتصاددان​ و نماینده مجلس هفتم نیز به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی وزارت صنعت مطرح است.

خوش-چهره

همزمان، محمدرضا فیاض که در زمان وزارت نعمت زاده در وزارت صنعت، معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وی بود هم به عنوان یکی از گزینه‌های وزارت مطرح است.

فیاض

در نهایت صحبت هایی نیز در مورد احتمال معرفی غریب پور رئیس فعلی سازمان توسعه و نوسازی معادن برای تصدی سمت وزارت صنعت مطرح است که چندان جدی به نظر نمی‌رسد.

غریب-پور

منبع: روزگار معدن
  • ناشناس ارسالی در

    فقط اقای خوش چهره

ارسال نظر