|
کدخبر: 142287

ثبات در قیمت شیرینی شب یلدا + جزییات

رئیس اتحادیه قنادان گفت: در آستانه شب یلدا و همزمان با افزایش تقاضا برای خرید شیرینی، قیمت هیچ یک از محصولات شیرینی‌پزی‌ها افزایش نمی‌یابد.

اصناف ثبات در قیمت شیرینی شب یلدا + جزییات

علی بهره‌مند رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان درباره آخرین قیمت انوع شیرینی‌ برای شب یلدا اظهار کرد: چند روز تا شب یلدا باقی مانده، اما بازار فروش قنادان به دلیل تعطیلی‌های اخیر و محدودیت‌های کرونایی هنوز به روند عادی خود بازنگشته است.

او افزود: آخرین افزایش قیمت‌ها مربوط به افزایش ۲۰ درصدی قیمت مصوب در تیرماه بود، اگر چه از آن روز تا به حال هزینه‌های تولید بیش از ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرده، اما قنادان همچنان با قیمت مصوب محصولات خود را می‌فروشند.

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان بیان کرد: روغن کالایی است که بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ۶ ماه گذشته داشته است و همین موضوع باعث شده تا شیرینی فروشان با حداقل سود به فعالیت خود ادامه دهند.

به گفته بهره‌مند قیمت شیرینی از تیرماه هیچ افزایش پیدا نکرده و در آستانه شب یلدا هیچ افزایش قیمتی را تجربه نخواهد کرد.

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان اظهار کرد: تمامی قنادی‌ها در این روزها و همزمان با فرارسیدن شب یلدا فعالیت خواهند داشت.

این مقام مسئول در پایان در خصوص آخرین قیمت انواع شیرینی‌ها تصریح کرد: هر کیلو شیرینی‌ تر ۴۸ هزار تومان، شیرینی دانمارکی ۳۸ هزار تومان، شیرینی زبان ۳۸ هزار تومان و کیک یزدی ۲۹ هزار تومان در تمامی واحد‌ها با همین قیمت‌ها فروخته می‌شود.

هر کیلو شیرینی‌ تر ۴۸ هزار تومان
هر کیلو شیرینی دانمارکی ۳۸ هزار تومان
هر کیلو شیرینی زبان ۳۸ هزار تومان
هر کیلو کیک یزدی ۲۹ هزار تومان

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  • داود دادور ارسالی در

    این قیمتهایی که نوشتید بالاست
    رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان قیمتهای بالایی رو اعلام کرده.
    باید از این کمتر باشه.

ارسال نظر