|
کدخبر: 150210

زمان آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعلام شد

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۲۴ بهمن ماه برگزار می‌شود و کلیه مراحل آزمون طبق برنامه زمان بندی، در حال انجام است.

سید کامل تقوی نژاد با بیان این مطلب، اظهارکرد: برای تصدی ۳۸ هزار و ۹۵۳ پست در آزمون بهمن ماه، ۲۱۹ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند به عبارت دیگر از هر ۵ نفر ثبت نام کننده، یک نفر استخدام می‌شود. در مشاغل درمانی که قرار است ۱۹ هزار و ۲۳۹ نفر استخدام شوند، ۷۸ هزار نفر و ۵۰۰ ثبت نام کرده‌اند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در بخش فوریت‌های پزشکی ۵ هزار و ۲۰۰ نفر استخدام می‌شوند که در این بخش، حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کرده‌اند. برای مشاغل بهداشتی که قرار است ۱۱ هزار و ۶۵۶ نفر بکارگیری شوند، ۸۴ هزار نفر شرکت کرده‌اند.

تقوی نژاد یادآور شد: ۲۰۰ نفر در سازمان انتقال خون استخدام می‌شوند که در این بخش یک هزار و ۲۰۰ نفر ثبت نام کرده‌اند. همچنین برای مشاغل عمومی که دو هزار و ۹۷۸ نفر استخدام می‌شوند، نزدیک به ۴۶ هزار نفر نام نویسی کرده‌اند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت افزود: با مسئولان سازمان سنجش تفاهم کردیم که نتایج این آزمون حداکثر یک ماه بعد از برگزاری آزمون، اعلام شود و پس از آن مراحل اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و به یاری خداوند در نخستین ماه‌های سال آینده، حدود ۴۰ هزار نیروی تازه نفس در حوزه سلامت مشغول بکار می‌شوند.

منبع: بهداشت نیوز

ارسال نظر