|
کدخبر: 143011

استخدام دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان در این شرکت

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: افق کوروش با یک برنامه ارزشمند و خداپسندانه قرار است برای دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز ایجاد اشتغال کند. ضمن اینکه درصد تخفیف این فروشگاه در آینده نزدیک افزایش بیشتری خواهد داشت.

استخدام استخدام دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان در این شرکت

اکبر افتخاری در حاشیه مراسم امضاء تفاهمنامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری میان این صندوق و شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش گفت: افق کوروش با یک برنامه ارزشمند و خداپسندانه قرار است برای دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز ایجاد اشتغال کند. ضمن اینکه درصد تخفیف این فروشگاه در آینده نزدیک افزایش بیشتری خواهد داشت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری پس از امضاء تفاهمنامه با شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش که در جریان افتتاح ساختمان مرکز فرهنگی و موزه بازنشستگان کشوری با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد در گفت‌وگو با اصحاب رسانه ادامه داد: اجرای طرح‌های رفاهی، ایجاد نقطه امید و اعتماد در بین مشترکان صندوق بازنشستگی و افزایش کیفیت و تنوع کالا و خدمات را ضروری می‌کند.

افتخاری با بیان اینکه تلاش می‌شود تا این خدمات، ارتقاء یافته و هر ماه یک طرح جدید معرفی و عملیاتی شود اظهارکرد: هفته گذشته طرح آزمایش آنلاین برای آن دسته از بازنشستگان و مشترکان صندوق بازنشستگی که نیاز به دریافت خدمات پزشکی، آزمایش و ویزیت در منزل دارند آغاز شده تا این خدمات را نسبت به سایر مراکز آنلاین، ارزان تر شده و در قالب کمک هزینه صندوق، تا سقف ۵۰۰ هزار تومان به ایشان پرداخت شود.

وی با اشاره به تفاهمنامه منعقد شده با شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش افزود: افق کوروش ضمن آغاز طرح جدید و ویژه خود وعده داده است خدمات دیگری را نیز برای بازنشستگان برنامه‌ریزی نموده و در آینده نزدیک، درصد تخفیف خود به بازنشستگان کشوری را افزایش بیشتری خواهد داد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در پایان با تاکید بر لزوم افزایش کیفیت کالا و خدمات از سوی شرکت‌های طرف قرارداد به مشترکان صندوق بازنشستگی گفت: خوشبختانه امروز این طرح‌های رفاهی الگویی برای سایر صندوق‌های بازنشستگی شده و آنها نیز به دنبال اجرای چنین فعالیت هایی برای ذینفعان خود هستند که حتی در برخی سازمان‌ها به قرارداد هم تبدیل شده است.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...