|

بخوانید :

کدخبر: 248417

دلتنگی همسر مهدی قایدی

همسر مهدی قایدی در اینستاگرام برای این کودک دلتنگ شده است.

اخبار دلتنگی همسر مهدی قایدی

به گزارش گل کوچیک، مهدی قایدی ستاره فوتبال ایران زندگی پرحاشیه‌ای دارد. مهدی قایدی در ایران با ستاره معصومی ازدواج کرد اتفاقی که زندگی مهدی قایدی را تغییر داد. مهدی قایدی و ستاره در ابتدای فصل راهی امارات شدند. مهدی قایدی و ستاره در دبی زندگی لاکچری را در پیش گرفتند و هر روز به خوش گذرانی های گران قیمت می رفتند.

ستاره روز گذشته در مورد شرایط مالی خود نوشت و از هوادارنش هم خواست تجربه مسابه خود را برای او بنویسند. این استوری احتمالا برای بالا رفتن فعالیت صفحه شخصی او است تا با الگوریتم های اینستاگرام رشد بیشتری کند و موضوع بی پولی یا ورشکستگی این زوج اساسا شایعه دروغ بیش نیست

مهدی قایدی بازیکن معروف ایرانی است که به واسطه همسرش در فضای مجازی بسیار پرحاشیه شده است. مهمترین حاشیه مهدی قائدی مربوط به تصادف شدیدش بود که منجر به کشته شدن یکی از دوستانش شد. مهدی قایدی که در امارات به سر می برد با نمایش زندگی لاکچری اش حواشی زیادی ایجاد کرده است.زن مهدی قایدی با انتشار تصاویر در فضای مجازی حاشیه های زیادی برای این بازیکن ایجاد کرده است. در ادامه به آخرین حاشیه از مهدی قایدی می پردازیم.

مدتی بود شایعه جدایی مهدی قایدی و همسرش به گوش می‌رسید. از زمان بازگشت مهدی قایدی برای حضور در اردوی تیم ملی به ایران حواشی این زوج در اینستاگرام به حداقل رسیده بود. مهدی قایدی در ایران کرونا گرفت و همسرش هم به مشهد و زیارات امام رضا رفت. مهدی قایدی و ستاره معصومی عکسی مانند قدیم از خود منتشر نمی‌کردند. همچنین ستاره معصومی همسر مهدی قایدی استوری های کنایه آمیزی در صفحه خود منتشر می‌کرد که به حواشی دامن می‌زد. این زوج روز گذشته با انتشار تصویری عاشقانه در کنار هم به تمام شایعات پایان دادند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...