|
کدخبر: 117643

به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار؛

تقدیر رییس پارک فناوری یزد از سرپرست روزنامه صمت

رییس پارک علم و فناوری استان یزد به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از دفتر سرپرستی روزنامه صمت در استان یزد بازدید و از سرپرست این روزنامه در یزد تقدیر کرد.

اخبار تقدیر رییس پارک فناوری یزد از سرپرست روزنامه صمت

محمدمهدی لطفی رییس پارک علم و فناوری استان یزد به همراه شهرام شکوهی معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری و الهام خدابنده مدیرعامل شرکت روماک به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از دفتر سرپرستی روزنامه صمت در استان یزد بازدید و از سرپرست این روزنامه در یزد تقدیر کردند.

محمد مهدی لطفی در این دیدار ضمن گرامیداشت روز خبرنگار از تعامل خوب سرپرستی روزنامه صمت با پارک علم و فناوری یزد در راستای انعکاس اخبار این مجموعه قدردانی کرد و گفت: خبرنگاری در عصر جدید بسیار متحول و به سمت فناوری های نوین حرکت کرده است.

وی با تاکید بر اهمیت اقتصاد رسانه برای پایداری آن گفت: به نظر می رسد افراد با استعداد زیادی هستند که به علت ضعف اقتصاد رسانه این عرصه را رها کردند ولی جای قدردانی دارد از خبرنگارانی که هنوز در این عرصه عاشقانه خدمت می کنند.

شکوهی معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری نیز گفت: رسانه های بزرگ دنیا بر تصمیم گیری اقتصاد دانان و سیاستمدارن تاثیر گذار هستند و این روند باید در کشور در حوزه رسانه تقویت شود.

زارع سرپرست روزنامه صمت در استان یزد در این دیدار ضمن قدردانی از حضور رییس پارک علم و فناوری استان یزد و همراهانشان بر لزوم ارتباط بیشتر مدیران استان با رسانه تاکید کرد و گفت: پارک علم و فناوری یزد اقدامات بسیار خوبی در سطح استان و کشور انجام داده است که سایر استان ها هم تا کنون به بازدید این رویدادها و عملکرد آمدند که نشان دهنده توانایی علمی و تخصصی مدیر و مسئولان پارک علم و فناوری یزد است.

وی افزود: روزنامه کثیرالانتشار صمت با سابقه بیش از 30 سال در عرصه مطبوعات کشور رتبه 1 مطبوعات تخصصی را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده و هم اکنون با بُرد بالای رسانه ای در حال فعالیت است و اخبار و تحلیل های دقیق و به روز را تولید و منتشر می کند.

خبرنگار: زینب زارع

ارسال نظر