|
کدخبر: 147885

بازداشت ۲ نفر از مدیران فروش شرکت بازر

مشرفی گفت: خطای دو نفر از مدیران فروش این مجموعه را که قبلاً هم از مقامشان کنار گذاشته شده بودند و نزدیک به یک سال تحقیق درباره آنان در حال انجام است نباید یک مجموعه بزرگ با ۵ هزار نفر پرسنل را تحت الشعاع قرار دهد.

اجتماعی بازداشت ۲ نفر از مدیران فروش شرکت بازر

سرپرست گروه صنعتی بارز در واکنش به انتشار اخبار کذب در برخی رسانه‌ها گفت: خطای ۲ نفر از مدیران گذشته نباید یک مجموعه بزرگ را تحت الشعاع قرار دهد.

علی اکبر مشرفی شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان در ارتباط با حواشی مطرح شده در ارتباط با گروه صنعتی بارز و شخص وی اظهارکرد: ‌دو ماه درگیر بیماری کرونا شده بودم و به تازگی بعد از تحمل سختی بسیار از بستر بیماری رها شده‌ام.

وی با بیان اینکه به پیشنهاد پزشکان و برای تقویت سیستم ایمنی بدن از بنده درخواست شد که از کارهای سخت، پراسترس و مسافرت‌های طولانی مدت فاصله بگیرم گفت: درحال‌حاضر سلامت جسمی خود را اندکی به‌دست آورده‌ام اما حواشی ایجاد شده برای بنده به علت غیبت ۲ ماهه بسیار سخت‌تر از بیماری بود.

سرپرست گروه صنعتی بارز با بیان اینکه هنوز در سمت خود ابقا هستم گفت: خطای دو نفر از مدیران فروش این مجموعه را که قبلاً هم از مقامشان کنار گذاشته شده بودند و نزدیک به یک سال تحقیق درباره آنان در حال انجام است نباید یک مجموعه بزرگ با ۵ هزار نفر پرسنل را تحت الشعاع قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه طرفدار برخورد با فساد بوده و از قوه قضاییه به سبب ورود به این امر سپاسگزارم تصریح کرد: خطای دو نفر که در زمان تصدی مدیرعامل قبلی گروه صنعتی بارز رخ داده هیچ ارتباطی با وضعیت کنونی کارخانه لاستیک بارز کرمان ندارد.

مشرفی با بیان اینکه از خبر کذبی که به سبک رسانه‌های غربی در برخی رسانه‌های داخلی منتشر می‌شود گلایه دارم افزود: چطور می‌شود یک خبر درست و یک خبر دروغ را با هم تلفیق کرد و هیچ کس هم به دنبال راستی و درستی آن خبر نباشد؛ بی‌شک از مراجع قضایی این مسئله را پیگیری خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر