|
کدخبر: 133843

شناسایی چندین انشعاب آب غیر مجاز در این منطقه از اصفهان

مدیرآبفا قهجاورستان گفت: در ۳ماهه دوم سال جاری ۱۰فقره انشعاب غیر مجاز در منطقه قهجاورستان با کاربری باغ ویلا کشف شده است.

اجتماعی شناسایی چندین انشعاب آب غیر مجاز در این منطقه از اصفهان

محمدرضا گل محمدی اعلام کرد: با شناسایی این تعداد انشعابات غیر مجاز، از هدر رفت ۵ هزار مترمکعب آب در ماه جلوگیری بعمل می آید.

وی با اشاره به کاهش هدر رفت آب در منطقه خاطرنشان ساخت:در  نظر گرفته شده هدر رفت آب در قهجاورستان و۲۰ روستای تحت پوشش آن به حداقل ممکن کاهش یابد و در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون۵کیلومتر اصلاح شبکه های فرسوده آب، اصلاح ۱۱۵ فقره انشعاب آب و تعویض ۱۴۰ کنتور خراب در دستور کار قرار گرفت.

مدیر آبفا قهجاورستان با بیان اینکه ۳هزار و ۲۳۰ فقره انشعاب در شهر قهجاورستان به متقاضیان واگذار گردیده است عنوان کرد:۱۱هزار نفر جمعیت شهری تحت پوشش آبفا قجاورستان است و ۱۲هزار نفر جمعیت در ۲۰ روستا نیز از خدمات آبفا قهجاورستان بهره مند هستند.

گل محمدی ادامه داد: با واگذاری ۶ هزار و ۵۰ فقره انشعاب آب به روستاییان در منطقه قهجاورستان آنها نیز تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار گرفتند.

آبفا

وی با اشاره به آبرسانی به مجتمع روستایی هفت شویه اظهار داشت: به منظوررفع مشکل افت فشار آب به ۶ روستا در مجتمع هفت شویه، اجرای پروژه انتقال آب از خط قجاورستان به روستای جل مرز عملیاتی گردید .

مدیرآبفا قهجاورستان به اجرای تله متری در تاسیسات قهجاورستان پرداخت و بیان داشت: هم اکنون اجرای سیستم تله متری در ۱۶۰ کیلومتر شبکه توزیع و۲باب مخزن و ۵۰ کیلومتر خط انتقال در حال اجرااست تا با بهره مندی از این سیستم بتوان  تاسیسات آبرسانی را به صورت آنلاین بررسی نمود و از این طریق خدمات بهترو گسترده تری  در اختیار مشترکین قرار داد. 

 

خبرنگار: آرزوخدائی

ارسال نظر