|

بخوانید :

کدخبر: 262378

ایرادات کارشکنانه مانع اجرای رتبه بندی معلمان است!

نماینده مردم گرمی در مجلس با انتقاد از ایرادات کارشکنانه از سوی جریانی در دولت که تا دیروز ادعای تولیت طرح رتبه بندی معلمان را داشتند، گفت: رئیس جمهور باید شخصا به این موضوع ورود کرده و دستور اجرای رتبه بندی معلمان را صادر کند.

آموزشی ایرادات کارشکنانه مانع اجرای رتبه بندی معلمان است!

ولی اسماعیلی در نشست علنی امروز (یکشنبه، یکم خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: چرا علیرغم مصوبه قانونی مجلس و نظر مساعد شما، اراده ای مرموزانه و منفی نگرانه که تا دیروز تولیت و داعیه توجه به آموزش و پرورش و معلمان را داشت، متاسفانه امروز با ایرادات بنی اسرائیلی و کارشکنانه مانع اجرای به موقع طرح رتبه بندی معلمان شده که بیش از ۱۲ سال در انتظار اجرای آن بوده اند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مصرانه می خواهم که رأسا به این موضوع ورود کرده و دستور صریح و عاجل نسبت به عملیاتی کردن رتبه بندی معلمان صادر کنید و اجازه ندهید بیش از این کاسه صبر معلمان لبریز شده و تحقیر شوند.

 

منبع: خانه ملت
 • معلم ارسالی در

  این وزیر بی لیاقت چکار می کنه یک رتبه بندی را نمی توانند پس از ده سال به نتیجه برسانند وهر گسی می گوید امروز تصویب فردا اشکال

 • ناشناس ارسالی در

  آقای وزیر آموزش پرورش گفتی اسفند بعد گفتی بعد از سال نو بعد گفتی روز معلم بعد گفتی اردیبهشت
  بعد گفتی نیمه اول خرداد ،،حالا میگی اول شهریور الان بیا بگو ضد نظام کی هست ؟کی اتو به دشمن میدهد ،توکه حقوق حلالت چهل میلیون شده آن هم فقط حقوق حلالت با یک چفیه شدی انقلابی بعد معلم که هفت میلیون میگیرد شد ضد نظام خدا لعنت کند این با این نیرو راضی نگه داستنت چنبره انداختی رو وزارت آموزش پرورش با یک چفیه میخواهی خودت را انقلابی نشان بدهی بده اما به دیگران توهین نکن معلم قطعا ضد نظام نیستند اما تو قطعا. از مستکبران هستی قطعا معلمان تجمعات بعدی با چفیه خواهند آمد که تو خودت را از آنها انقلابی تر ندانی و آنها را بدوانی

 • اسماعیل ارسالی در

  چیز به درد بخور که توی این آموزش و زرزر ش نصیب معلم نمیشه.خاک بر سر بی لیاقتشون. دروغگوهای مترسک ودلقک.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...