کدخبر: 90403

مربی دروازه‌بانان استقلال: خوب شد تعطیل کردند

 مربی دروازه‌بانان تیم استقلال گفت: با وجود ۱۰ بازی استقلال و ۳ بازی جام حذفی لیگ اگر از اوایل اردیبهشت هم استارت بخورد تا اواخر خرداد طول می‌کشد.


بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بانان تیم استقلال از اینکه مسابقات لیگ برتر تا پایان فروردین‌ماه تعطیل شده است ابراز رضایت می‌کند.
به نظرتان لیگ باید تعطیل می‌شد؟
وقتی ستاد مبارزه با کرونا گفته اوج گیری این بیماری در هفته اول و دوم فروردین است ما چطور می‌توانستیم استارت تمرینات‌مان را بزنیم؟ خیلی خوب شد که رقابت‌ها را تعطیل کردند. البته این فقط برای ما نیست.
در اروپا هم مسابقات تعطیل شده است.
این ویروس جهانگیر شده و همه دنیا را فرا گرفته است.قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا هم به تعویق افتاده است. وقتی همه دنیا این وضعیت را دارد یعنی اوضاع خیلی خوب نیست.
با این وضعیت فکر می‌کنید لیگ تمام بشود؟
بعید می‌دانم با این وضعیت لیگ به موقع تمام شود. شاید لیگ امسال را سال بعد برگزار کنند.
یعنی یک بار دیگر لیگ نوزدهم را از ابتدا برگزار کنند؟
تصمیم‌گیرنده نیستم ولی این را می‌توان متوجه شد که با وجود ۱۰ بازی استقلال و ۳ بازی جام حذفی لیگ اگر از اوایل اردیبهشت هم استارت بخورد تا اواخر خرداد طول می‌کشد. این درست زمانی است که هر سال ما برای لیگ جدید بدنسازی را استارت می‌زدیم.
پیشنهادی هم دارید؟
فکر می‌کنم ما هم باید تابع کل دنیا باشیم. ببینیم دنیا در قبال این ویروس چه می‌کند ما هم همان کار را بکنیم. شاید لازم است همه مسئولان فوتبالی آسیا و منطقه با هم همفکری کنند.
منبع: مشرق

 

اخبار مرتبط

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید