کدخبر: 86601

جزئیات پرداخت وام با نرخ ۲ درصد

بانک دی مدعی شده که تسهیلات دو درصدی به صورت آنی و بدون ضامن برای تامین منابع مالی موردنیاز متقاضیان پرداخت می‌کند.

گسترش‌نیوز: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در یک دوره زمانی کوتاه با مشکل نقدینگی مواجه شوید؛ مشکلی که در این شرایط اقتصادی نتوانید با قرض گرفتن آن را برطرف کنید. بانک دی برای متقاضیان تسهیلات فوری، طرح ۲۴ ارزش‌آفرین را ارائه می‌دهد.

در این طرح، تسهیلات به صورت آنی و بدون ضامن برای تامین منابع مالی موردنیاز متقاضیان پرداخت می‌شود.

پرداخت سود علی‌الحساب علاوه بر استفاده از تسهیلات با نرخ‌های پایین از مزایای طرح ۲۴ ارزش‌آفرین است. همه افراد می‌توانند از مزایای این طرح استفاده کنند. نوع سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت است که باید حداقل یک‌میلیون تومان برای افتتاح حساب در نظر گرفت.

در این طرح تا ۸۵ درصد مبلغ سپرده‌گذاری، به صورت تسهیلات پرداخت می‌شود که مدت بازپرداخت آن حداکثر ۶۰ ماه و نرخ سود تسهیلات نیز دو تا چهار درصد خواهد بود.

براین اساس بنابر نرخ سود سپرده انتخابی شما می‌توانید نرخ تسهیلات را نیز تعیین کنید. در این تسهیلات سه حالت در نظر گرفته شده است؛ در حالت اول نرخ سود سپرده و نرخ سود تسهیلات هر کدام دو درصد و نسبت تسهیلات به مبلغ سپرده نیز حداکثر ۸۵ درصد خواهد بود.

در حالت دوم، نرخ سود سپرده و نرخ سود تسهیلات هر کدام سه درصد و نسبت تسهیلات به مبلغ سپرده حداکثر ۸۵ درصد است.

در حالت سوم، نرخ سود سپرده چهار درصد و نرخ سود تسهیلات نیز چهار درصد محاسبه می‌شود و نسبت تسهیلات در این حالت نیز حداکثر ۸۵ درصد است. به عنوان نمونه با سپرده‌گذاری ۱۰ میلیون تومان می‌توان از تسهیلات هشت و نیم میلیون تومانی با نرخ دو، سه و چهار درصد همراه با سود سپرده دو، سه و چهار درصدی بهره‌مند شد.

منبع: دنیای اقتصاد

دیدگاه‌ها  

0 #8 مختار 1398-12-05 09:17
یعنی پول خودمون نگه میداره و از پول خودمون 85درصدش میده و سودش میگیره. عجبا!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید