|

بخوانید :

کدخبر: 211285

درخشش دور از انتظار هافبک آبی ها/ مجیدی امیدوار شد

سعید مهری در دو بازی ابتدایی استقلال در لیگ برتر به میدان رفته تا فرهاد مجیدی نشان دهد روی این بازیکن حساب ویژه ای باز کرده است.

ورزش درخشش دور از انتظار هافبک آبی ها/ مجیدی امیدوار شد

حضور سعید مهری در دقیقه ۵۸ و تعویض این بازیکن به جای ارسلان مطهری، یکی از اقدامات هوشمندانه فرهاد مجیدی و کادرفنی استقلال در دیدار برابر ذوب آهن بود. در دقایقی که ذوبی ها برای زدن گل تساوی فشار می آوردند، مجیدی تصمیم گرفت تا میانه میدان تیمش را متراکم تر کند و یامگا به جای مطهری در خط حمله بازی کند.

مهری-استقلال

تعویض مجیدی برای تیم او مثمر ثمر بود. حضور سعید مهری ضمن اینکه به خط میانی این تیم نظم داد، باعث شد استقلال جنگ های میانه میدان را با استفاده از برتری عددی برنده شود و حتی آبی ها روی چند توپ گیری در میانه میدان، موقعیت های خطرناکی را به روی دروازه ذوب آهن خلق کردند که در زدن ضربات پایانی کم دقت بودند.

مهری که زمزمه هایی مبنی بر احتمال جدایی او وجود داشت، با نظر مجیدی در تیم ماندگار شد و در هر دو دیدار ابتدایی لیگ نیز به میدان رفت تا سرمربی استقلال نشان دهد که روی این بازیکن نظر مثبتی دارد.

دست فرهاد مجیدی برای انتخاب نفرات میانی حسابی باز است. با حضور روزبه چشمی، زبیر نیک نفس، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور و سعید مهری، سرمربی استقلال می تواند بسته به نیاز تیمش، نفرات مورد نظرش را به کار بگیرد. در واقع میدان دادن به مهری و نیمکت نشینی چشمی و نیک نفس نشان داد که بازیکن سابق تراکتور به یک مدعی در خط میانی تبدیل شده و رقابت سختی میان این بازیکنان برای حضور در ترکیب اصلی وجود دارد.

مهری در ۳۲ دقیقه ای که در میدان حضور داشت، در کارهای دفاعی فعال بود. او ۶ عملکرد دفعی موفق از خودش به ثبت رساند و در یک نبرد هوایی نیز موفق بود تا در روز پیروزی استقلال، او نیز بتواند رضایت مجیدی را کسب کند.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...