|
کدخبر: 121796

سیدجلال به شایعات پایان داد! + عکس

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری، بر شایعات اختلافاتش با شجاع خلیل زاده پایان داد.

شایعاتی مبنی بر وجود اختلاف بین سیدجلال حسینی و دیگر مدافع سرخپوشان به گوش می رسید. طی روزهای گذشته، شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس با انجام چند مصاحبه، به شدت از عملکرد مدیران پرسپولیس انتقاد و اعلام کرد:

 سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه می‌چرخم و کسی جواب نمی‌دهد. کجای دنیا بازیکن منت باشگاه را برای تمدید می‌کشد؟ منتی باشد باید منت هوادار را بکشم که روی سرم جا دارند و به همین خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نباید منت مدیری را بکشم و جوابی هم نشنوم!

خلیل زاده با ادعای اینکه کمترین مبلغ قرارداد را بین بازیکنان پرسپولیس دارد، گفت:  من سه سال است کمترین قرارداد را بدون هیچ منتی می‌گیرم چون عاشق پرسپولیس هستم و این ثابت شده است. هر فوتبالیستی پول می‌گیرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پیشنهاد دارم و اگر من را نمی‌خواهید خب بگویید!

پس از این صحبت ها بود که سیدجلال حسینی با انتشاری یک استوری معنادار، شعری را درباب دورویی منتشر کرد. متن استوری کاپیتان پرسپولیس شعر زیر بود: خیلی ها شجاع خلیل زاده را مخاطب استوری کاپیتان پرسپولیس می دانستند و اعلام کردند این دو یک سری اختلافات قدیمی با یکدیگر دارند. پس از اینکه شجاع نیز یک پست معنادار در اینستاگرامش منتشر کرد، به شایعات اختلاف دو بازیکن باتجربه سرخپوشان دامن زد.

سیدجلال+شایعات

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر