|

بخوانید :

کدخبر: 236309

رونمایی از زن صیغه ای شریفی نیا / ۲۰ سال از خودش جوان تر است!

محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی با همدیگر ازدواج کرده اند. ازدواج محمدرضا شریفی نیاو رز رضوی سروصدای زیادی ایجاد کرد.

هرچند محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی این خبر را تکذیب کردند. هرچند هنوز گمانه زنی هایی ازارتباط محمدرضا شریفی نیا و رزرضوی وجود دارد. با این حال بیشتر خبرهای منتشر شده رز رضوی را همسر دوم محمدرضا شریفی نیا می دانند.

رز رضوی (زادهٔ ۱۴ فروردین ۱۳۶۱ تهران) بازیگر اهل ایران است.وی با بازی در سریال ملکوت کاملا شناخته شد، از دیگر آثار او می‌توان به مختار نامه. کلاه پهلوی، و تبریز در مه و موچین اشاره کرد. فعالیت هنری خود را با فیلم سینمایی ملودی به کارگردانی جهانگیر جهانگیری آغاز کرد بعد از آن در چند فیلم و سریال ایفای نقش کرد تا اینکه در نهایت با بازی در سریال ملکوت به کارگردانی محمدرضا آهنج دیده شد. وی یک دوره‌های بازیگری زیر نظر حمید سمندریان گذرانده‌است.

عمده کارهای شناخته شده وی سریال‌های مختارنامه، خط قرمز، کلاه پهلوی، ملکوت، تبریز در مه و فیلم‌های بیداری رؤیاها، ملودی و دعوت است.

رز-رضوی-و-شریفی-نیا

ماجرای ازدواج محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی

در خبر‌ها و محافل رسانه ای پخش شده بود که رز رضوی با محمدرضا شریفی‌نیا ازدواج کرده، شریفی نیا در این باره توضیحاتی را در برنامه دورهمی داد:در سفر حج معمول بود باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر، نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود و شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتری نوشت:ماه عسل محمدرضا شریفی‌نیا و رز رضوی در مکه… اما من و خانم رضوی بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده‌ایم.

 

منبع: سینما برتر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...