|

بخوانید :

کدخبر: 216455

بازگشت «دارا حیایی» به تلویزیون

سریال «از سرنوشت ۴» که قرار بود آذر ماه امسال روی آنتن شبکه دو برود آنطور که شنیده می‌شود به دلیل کش و قوس‌های روایی و مکانی زمستان امسال به طور احتمال در اوایل دی ماه به کنداکتور شبکه ۲ خواهد رسید.

سینما و تلویزیون بازگشت «دارا حیایی» به تلویزیون

«از سرنوشت ۴» در این فصل خود عمده‌ترین مسئله‌ای را که دنبال می‌کند موضوع موانع تولید داخلی که بر سر راه جوانان قرار گرفته خواهد بود و به سودجویانی که در این راه مانع رشد تولید داخلی می‌شوند اشاره دارد در این فصل از «از سرنوشت ۴» همچنین به مشکلات استعدادهای جوانان خلاق در مسیر پای نهادن به عرصه تولید داخلی نیز توجه شده است.

فصل اول سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فصل دوم و سوم این مجموعه به کارگردانی علیرضا بذرافشان درسال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ روی آنتن شبکه دو رفت اما این باز و در فصل چهارم باز دیگر این سریال محمدرضا خردمندان کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد.

ازسرنوشت۱

فصل چهارم «از سرنوشت» گویا با سفر به شهر قزوین و روایت بخشی از داستان خود در این شهر سعی دارد در صورت همکاری سازمان میراث فرهنگی این شهر نگاهی به مکان‌های تاریخی موجود در قزوین را در قالب تصویر به مخاطب ارائه دهد، اما اکبر تحویلیان می‌گوید متاسفانه این روزها طوری شده که با همکاری لازم صورت نمی‌گیرد و کسی گامی دوستانه از پیش بر نمی‌دارند.

این سریال که قرار بود آذر ماه امسال روی آنتن شبکه دو برود آنطور که شنیده می‌شود به دلیل کش و قوس‌های روایی و مکانی زمستان امسال به طور احتمال در اوایل دی ماه به کنداکتور شبکه ۲ خواهد رسید.

«از سرنوشت ۴» که لوکیشنی در ارومیه نیز دارد اگر چه در ابتدای فصل اول پخش خود به گفته بسیاری برداشتی از سریال «بچه مهندس» و روزگار بچه‌هایی شبیه به زندگی جواد جوادی‌ها به حساب می‌آمد، اما واکنش سازندگان سریال «از سرنوشت ۴» به مسئله شباهت شخصیت اصلی این مجموعه به قصه زندگی شخصیت اصلی سریال «بچه مهندس» و مدعی بودن درباره اینکه «از سرنوشت» فقط به لحاظ کاراکتر امکان دارد مشابه بچه مهندس باشد اما جریانی جدای آن سریال دارد و موضوع مشکلات جوانان پیرامون تولید داخلی را دستمایه خود قرار داده بنابریان این سریال توانست خود را از حواشی شباهت با مجموعه «بچه مهندس» مبرا کند.

علی اکبر تحویلیان پیرامون داستان فصل چهارم سریال «از سرنوشت» بیان کرد: این فصل به ادامه زندگی سهراب و هاشم می‌پردازد و قصه آن در ارتباط با دغدغه جوانان است و بهره گیری از توانایی جوانان، نحوه تعامل با این قشر و همچنین خودباوری از محورهای اصلی سری جدید مجموعه از سرنوشت است.

ازسرنوشت

وی در همین راستا خاطرنشان کرد: فصل چهارم سریال «از سرنوشت» بانگاهی به پیچ و خم‌های بسیاری که در مسیر زندگی جوانان وجود دارد سعی می‌کند دغدغه و چالش‌هایی که این قشر با آن مواجه هستند و در آثار نمایشی تاکنون به آنها چندان پرداخته نشده را مورد بررسی و کنکاش قرار دهد.

در «از سرنوشت ۴» مجموعه بازیگران بسیاری، چون حسین پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مجید واشقانی، لیلا بلوکات مائده طهماسبی، سلمازغنی، نگین صدق گویا، ساناز سعیدی، رضا داوودنژاد وسیدمهردادضیایی به ایفای نقش می‌پردازند.

 

منبع: تهران نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...