|

بخوانید :

کدخبر: 212443

حمید لولایی و امیرغفارمنش در خوشنام

پس از امیر کربلایی زاده و عباس جمشیدی فر، امیر غفارمنش هم به سریال کمدی خوشنام پیوست.

سینما و تلویزیون حمید لولایی و امیرغفارمنش در خوشنام

گروه سریال خوشنام به تهیه کنندگی احمد زالی و به کارگردانی علیرضا نجف زاده، هم اکنون درحال ضبط سکانس‌های خارجی هستند و به زودی ضبط سکانس‌های خانه اصلی در میدان قیام از سر گرفته می‌شود. فیلم نامه اولیه این سریال توسط محسن کیایی نوشته شده بود و با قلم فهیمه سلیمانی در حال نگارش برای شبکه یک سیما است.

سریال خوشنام که محصول گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما است این روزها همزمان با ضبط سکانس‌های خارجی در لوکیشن‌های شهرک غرب، بیمارستان، فرهنگسرای خاوران، کارواش و... آماده ادامه تصویربرداری در لوکیشن اصلی مجموعه در خانه شخصیت شهرام در میدان قیام می‌شود.

علیرضا نجف زاده کارگردان این سریال گفت: این روزها ضمن نگارش فیلمنامه، بازیگران جدید نیز به ما اضافه می‌شوند و امیر غفارمنش بازیگر جدید سریال خوشنام است که در خلاصه توضیح این شخصیت می‌خوانیم: ز شمع انجمن آموز آیین وفاداری/ که تا دارد نفس بر تربت پروانه می‌سوزد

در خلاصه داستان این سریال می‌خوانیم: از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو.

حمید لولایی، هومن حاج عبدالهی، شهره لرستانی، سحر ولدبیگی، فریده سپاه منصور، نیلوفر رجایی فر، محمدرضا داودنژاد، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سید رضا حسینی، پروین ملکی و مهری آل آقا بازیگران سریال تلویزیونی خوشنام هستند.

ایفای نقش شهرام شخصیت اصلی سریال برعهده هومن حاجی عبداللهی است.

شهره لرستانی هم در نقشی متفاوت ایفاگر شخصیت پروین مادر شهرام بازی می‌کند. فریده سپاه منصور نیز بعد از سال‌ها به در شرایط سخت کرونایی به تلویزیون برگشته و ایفاگر نقش مهربان مادربزرگ شهرام هست. شخصیت پروانه، خاله شهرام را سحر ولدبیگی بازی می‌کند.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...