|
کدخبر: 191724

کاهش چشمگیر پروازها به کیش

شرکت هواپیمایی کیش به منظور همراهی در مقابله و مهار هر چه زودتر بیماری کرونا پروازهای ورودی و خروجی خود را به کیش تا ۵۰ درصد کاهش داد.

به گزارشی از روابط عمومی هواپیمایی کیش؛ پروازهای کیش ایر به جزیره کیش و برگشت آن  بدلیل افزایش شیوع بیماری کرونا دلتا در کشور و وضعیت قرمز جزیره کیش، تا سقف ۵۰ درصد کاهش پیدا کرد.

 با اعلام معاونت بازرگانی هواپیمایی کیش، این شرکت با توجه به اعمال محدودیت های کرونایی اعلام شده توسط سازمان منطقه آزاد کیش و در راستای کمک به مهار هر چه زودتر بیماری کرونا در کشور و به خصوص در جزیره کیش و همچنین همراهی با کادر درمانی و حفظ سلامتی کیشوندان و ساکنان آن جزیره، تمام پروازهای منتهی به جزیره کیش تا سقف پنجاه درصد  کاهش داده است.

همچنین تمام پروازهای منتهی به جزیره کیش و سایر پروازهای کیش ایر با رعایت فاصله گذاری و پذیرش ۶۰ درصد از ظرفیت هواپیما و تمام شیوه نامه های بهداشتی ابلاغ شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت بهداشت انجام می‌شود

از زمان شیوع ویروس کرونا شرکت‌های هواپیمایی در راستای عمل به دستورات ستاد مقابله با بیماری کرونا، پروازهای خود به استان‌های قرمز را کاهش می‌دهند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...