|
کدخبر: 171937

قاتل پلیس در کمتر از ۴۸ ساعت به هلاکت رسید

عامل شهادت تکاور شهید "صادق کریمی ندیمی" در کمتر از ۴۸ ساعت از ارتکاب به این جنایت به هلاکت رسید.

 

 سردار احمد طاهری اظهارکرد: دو روز پیش استوار یکم "صادق کریمی ندیمی" از مأموران جان برکف یکان تکاوری ۱۱۰ شهرستان نیکشهر، هنگام کنترل خودروهای عبوری در پلیس راه نیشکهر- ایرانشهر بر اثر شلیک سرنشین مسلح یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مسروقه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به متواری شدن ضارب از صحنه، دستگیری عامل این جنایت به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت. با تلاش بی‌وقفه مأموران و در پی تحقیقات تخصصی صورت گرفته عامل این جنایت که مردی ۳۱ ساله و از افراد شرور و سابقه دار شهرستان بود، شناسایی و مشخص شد متهم پس از ارتکاب به این جنایت به همراه همسر و فرزندانش در کوهستان‌های اطراف شهرستان نیکشهر معروف به کوه‌های "شوشین" مخفی شده است.

وی تصریح کرد: سرانجام با تلاش پلیس، مخفیگاه این جنایتکار در کوهستان‌های مذکور شناسایی و صبح امروز تیمی مجرب از مأموران زبده یگان تکاوری و پلیس شهرستان نیکشهر برای دستگیری متهم عازم محل شدند.

عامل شهادت مامور پلیس به هلاکت رسید

سردار طاهری بیان کرد: متهم که خود را در محاصره پلیس دید بدون توجه به اخطارهای صادره، با سلاح کلاش شروع به تیراندازی به سمت مأموران انتظامی کرد.

سردار طاهری گفت: در نهایت مأموران حاضر در صحنه با توجه به تیر اندازی‌های مکرر این فرد جانی و عدم تسلیم شدنش، برای جلوگیری از آسیب رسیدن به خانواده متهم و دیگر عوامل حاضر در عملیات با شگردی خاص و با شلیک چند گلوله متهم را از پای در آورده و به هلاکت رساندند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این عملیات و در بازرسی از محل اختفاء متهم یک قبضه سلاح کلاش به همراه پنج تیغه خشاب کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: این متهم جانی در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه امسال اقدام به سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ از شهرستان ایرانشهر کرده بود و از ترس دستگیر شدنش این مأمور جان برکف پلیس استان را در ایست و بازرسی مذکور به شهادت رساند

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...