|

بخوانید :

کدخبر: 270984

اختصاصی گسترش نیوز؛

اثر نمادهای انرژی بر سرخ پوشی بازار بورس

شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۴۶۳،۶۵۲.۸۶رسید و ۳۴۴۷.۶۹ واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

امروز بورس با قرمز پوشی به کار خود پایان داد. در دومین روز از هفته پایانی مردادماه بازار بورس با سرخ پوشی بسته شد. شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۴۶۳،۶۵۲.۸۶رسید و ۳۴۴۷.۶۹ واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

اگرچه روز گذشته بیشتر نماد‌های انرژی سبز پوش بودند اما در روز جاری ورق برگشت به طوری که نماد پتروشیمی زاگرس روز گذشته باز شد و امروز۴.۷۹ واحد افت تاثیر منفی و نماد شجم، صنایع پتروشیمی تخت جمشید ۰.۷۱درصد افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت. نماد شاوان، پالایش نفت لاوان ۲.۶۱ شاخص تاثیر منفی بر بازار بورس داشت. و نماد بپیوند برق و انرژی پیوندگستر پارس ۱.۱۱ افت به کار خود پایان داد و تاثیر منفی بر بازار داشت. نماد تولید نیروی برق دماوند ۲.۷ واحد افت تاثیر منفی بر شاخص بورس گذاشت. البته در روز جاری نماد بمپنا تولید برق عسلویه مپنا ۴.۰۶ افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت.

اما برخی از نماد‌های انرژی همچنان روند مثبتی داشته‌اند که در ادامه می‌خوانید؛ نماد بگیلان، توسعه مسیر برق گیلان ۰.۲۵رشد تاثیر مثبت و نماد شگویا پتروشیمی تندگویان ۰.۸۷ درصد رشد تاثیر مثبت بر بازار بورس داشت.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...