|
کدخبر: 180353

ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

صندوق پالایش یکم، دومین روز هفته را در محدوده قیمتی منفی به پایان رساند و سرخ پوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۱.۴۴ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۱ هزار و ۸۴۰ ریال رسید.

بورس ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

امروز پالایش برخلاف روز گذشته منفی شروع به کار کرد و منفی به پایان رسید و با افت ۱.۴۴ درصدی به کار خود پایان داد. شپنا از پرتراکنش‌های بازار بود و بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. شبندر با توجه به افزایش سرمایه که اعلام کرده است همچنان ممنوع متوقف است.

نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) رشد ۱.۱۵ درصدی، نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا (رشد ۰.۰۸ درصدی و تنهاد نماد منفی نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۲.۳۴ درصدی امروز را به پایان رساندند و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) هم همچنان ممنوع متوقف بود.

ارزش پالایشی یکم ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

امروز یکشنبه ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۱.۴۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۸۴ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۲.۵۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

 

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...