|
کدخبر: 146277

حذف ۴ صفر از پول ملی به کجا رسید؟

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از دستور کار خارج شدن بررسی لایحه حذف چهار صفر از پول ملی به درخواست رئیس کل بانک مرکزی خبر داد.

بانک و بیمه حذف ۴ صفر از پول ملی به کجا رسید؟

مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، درباره روند بررسی لایحه حذف چهار صفر از پول ملی اظهار کرد: شورای نگهبان به یکی از مواد لایحه حذف چهار صفر از پول ملی ایراد گرفته بود بنابراین ما به منظور رفع این ایراد لایحه مذکور را در دستور کار کمیسیون قرار دادیم.

وی افزود: به دلیل تقاضای حذف ماده مورد ایراد قرار گرفته توسط شورای نگهبان ما بررسی ایراد را از دستور کار کمیسیون اقتصادی خارج کردیم چرا که دیگر نمی‌توانستیم به اظهار نظری بپردازیم.

طغیانی بیان کرد: این لایحه بیش از حذف ماده مذکور به هیات رئیسه ارسال و در دستور کار صحن قرار داشت، اما به نظر می‌رسد که آقای همتی رئیس کل بانک مرکزی بررسی این لایحه را از دستور کار صحن خارج کرده است بنابراین ما از سرنوشت این لایحه اطلاعی نداریم و از کمیسیون اقتصادی عبور کرده است و هیات رئیسه باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  • علی ارسالی در

    کشور ایران ثروتمند ترین کشور جهان هست ...حالا چند تا بیسواد دارای مدرک تقلبی... .آنرا مثل یک کشور فقیر نشان میدهند ....تا پولهای دزدیده شده را لا پوشانی کنند .....چرا دلار را به ریال تبدیل میکنید ....چرا اسکناس زیاد چاپ می کنید ....اینها گوشه ایی از عملیات کاهش ریال هست ....دلال بازی هم دلیل دیگری است ....یا علی مدد

ارسال نظر