|
کدخبر: 142685

بیشترین تماس های مردم با بانک مرکزی درباره چیست؟

پرونده ۹۶.۵ درصد از درخواست‌های مخاطبان در سامانه ارتباطات مردمی بانک مرکزی طی بازه زمانی آبان و آذرماه سال‌جاری به مرحله نهایی رسید و بسته ش

سامانه ارتباطات مردمی بانک مرکزی به طور میانگین روزانه ۵۲۰ تماس مردمی را ثبت و رسیدگی می‌کند. بانک مرکزی در بازه زمانی ذکر شده به بیش از ۲۰ هزار تماس مخاطبان خود پاسخ داده است که ۶۳ درصد تماس‌ها به صورت برخط توسط کارشناسان سامانه راهنمایی شده و پاسخ مقتضی را دریافت کرده اند.

۳۷ درصد درخواست‌ها نیز پس از ثبت به کارشناسان ادارات تخصصی ارجاع و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ داده شده است. لازم به ذکر است این تماس‌ها از طریق شماره ۲۷۰۶ و پورتال این بانک به آدرس www.crm.cbi.ir به ثبت رسیده است.

همچنین در این بازه زمانی ۵۳.۴ درصد تماس‌ها با موضوع تسهیلات و ۲۹ درصد آنها با موضوع خدمات بانکی و ۱۲ درصد با موضوع خدمات ارزی بوده است. گفتنی است، سامانه ارتباطات مردمی بانک مرکزی به شماره ۲۷۰۶ دهم آبان ماه سال جاری با هدف تسهیل و یکپارچه سازی امر پاسخگویی توسط عبدالناصر همتی رونمایی شد.

 

منبع: مهر
  • علی اصغر سهرابفر ارسالی در

    بنام خداوند يكتا
    با احترام ،‌بدليل بي لياقتي دولت اقتصادي چون اگر مسير اقت صادي درستي طي مي كردند نياز به افزايش حق وق نبود كه تا سقف 40%‌ بالا برود بلكه مي توانستند 40%‌قيمت كالا را كاهش دهند و ش ما ملت هم زياد از اين افزايش حقوق خوشحال نشويد چون از حلقومتان بيرون مي كشند! خو د كرده را تدبير نيست

ارسال نظر