|
کدخبر: 323572

قیمت گوشی / قیمت موبایل هواوی / بازار موبایل

غافلگیری هواوی برای طرفداران / سال خوبی در پیش است

اطلاعات جدید نشان می‌دهد که هواوی ممکن است در این ماه ۱۱ محصول دیگر از جمله سری P۷۰، لپ تاپ، خودرو و گجت‌های پوشیدنی خود را معرفی کند.

اقتصاد غافلگیری هواوی برای طرفداران / سال خوبی در پیش است

در حالی که تمام توجه‌ها به گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار آینده هواوی ، سری P۷۰ ، بود که آوریل عرضه می‌شود، مشاور قابل اعتماد UncleMountains در ویبو اطلاعات جدیدی را فاش کرد. به نظر می‌رسد قرار است محصولات بیشتری در این ماه عرضه شود.

طبق اطلاعات فاش شده، هواوی می‌تواند ۱۱ محصول جدید آماده عرضه داشته باشد. علاوه بر سری P۷۰، قرار است محصولات جدیدی از جمله پوشیدنی‌های به روز شده، نوت بوک‌ها، تبلت‌ها، هدفون‌ها، خودروهای هوشمند و حتی فناوری خانه‌های هوشمند عرضه شوند. بر اساس شایعه‌های منتشر شده محصولات قابل ارائه به شرح زیر است:

    گوشی های هواوی سری P۷۰

    لپ تاپ MateBook X Pro ۲۰۲۴

    گوشی هوشمند نوا جدید

    هدفون بی سیم FreeLace Pro ۲

    ساعت هوشمند ۴ Pro Space Exploration Edition را تماشا کنید

    یک دستگاه تبلت جدید

    مدل‌های جدید خودروهای هوشمند AITO M۵ و Luxeed S۷

    فناوری جدید کل خانه هوشمند

    Smart Screen S۵ (به روز رسانی احتمالی برای Vision ۳ SE)

    گزینه های رنگی جدید برای ساعت هوشمند Watch GT ۴

    قفل هوشمند درب پلاس

شرکت-هواوی

البته مدتی است در مورد بسیاری از این محصولات صحبت شده است، هواوی هنوز به طور رسمی این نشت را تأیید یا تاریخ عرضه خاصی را اعلام نکرده است. بنابراین مشخص نیست که آیا آنها رویداد بزرگی برگزار خواهند کرد یا این محصولات به تدریج در ماه آوریل عرضه خواهند شد.

ماه گذشته اطلاعات فاش شده ادعا می‌کرد که هواوی می‌تواند سری P۷۰ را در تاریخ ۲ آوریل عرضه کند؛ هواوی هنوز این خبر را تائید نکرده است. به نظر می‌رسد که این افشاگری نادرست بوده باشد.

جالب است بدانید که برخی از محصولات، مانند Smart Door Lock Plus، برای عرضه‌های قبلی شایعه شده بودند اما ارائه نشدند. اکنون که آوریل فرا رسیده، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که هواوی به زودی اخبار رسمی را به اشتراک بگذارد؛ برنامه‌های راه‌اندازی خود را روشن کرده و تصویری کامل از محصولات جدید خود به ما ارائه دهد.

گوشی-هواوی

منبع: تکراتو

ارسال نظر