|
کدخبر: 177225

مرور قیمت خانه و خودرو در آگهی‌های آنلاین / جدول

پراید ۱۳۱ طی یک هفته قبل تغییر قیمتی نداشت. فروشنده‌ها در سایت دیوار به‌طور متوسط برای مدل ۹۸ این خودرو ۱۰۶ میلیون تومان نرخ گذاشته‌اند. اگر بودجه شما تا ۱۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کند، گزینه‌هایی مثل کوئیک دنده‌ای، ساینا و تیبا هاچ‌بک پلاس خواهید داشت

فرارو- آگهی‌های آنلاین این روز‌ها رونق خوبی پیدا کرده‌اند و بسیاری از معاملات به کمک همین آگهی‌ها صورت می‌گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم‌های مربوط به مسکن در مرکز تهران و مناطق ارزان مشهد و همچنین خودرو‌های صفرکیلومتر و کارکرده را بررسی می‌کنیم؛ آگهی‌هایی که طی ۱۰ روز گذشته در سایت دیوار منتشر شده‌اند.

متوسط نرخ مسکن در مرکز تهران

متوسط نرخ خرید یک مترمربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج ساخت در محله نواب تهران ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. در یوسف‌آباد این رقم به ۵۵ میلیون و ۶۸۸ هزار تومان می‌رسد. اگر دو نفر در این دو محله اقدام به خرید آپارتمان‌های ۸۰ متری کنند، اختلاف نرخ معاملات آنها سه میلیارد و ۴۰ میلیون تومان می‌شود.

آگهی_دیوار (2)

متوسط هزینه اجاره‌بها در مرکز تهران

اجاره کامل یک آپارتمان ۸۰ متری در بریانک تهران، ماهانه شش میلیون و ۶۴۰ هزار تومان تمام می‌شود. هزینه‌ای که برای مستاجران ساکن منطقه گیشا، تا سه برابر افزایش پیدا می‌کند. در گیشا اجاره‌بهای کامل چنین آپارتمانی ۱۵ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان است.

آگهی_دیوار (3)

متوسط نرخ مسکن در مناطق ارزان مشهد

متوسط نرخ یک مترمربع آپارتمان مسکونی در بلوار توس مشهد، پنج میلیون و ۱۵۷ هزار تومان است. منطقه‌ای واقع در شمال غرب مشهد. همین حوالی و در محله امیریه، هر مترمربع آپارتمان مسکونی در سایت دیوار، ۹ میلیون و ۳۹۱ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. خرید آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در این دو منطقه به‌ترتیب ۵۱۵ و ۹۴۰ میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

آگهی_دیوار (4)
متوسط اجاره‌بها در مناطق ارزان مشهد

شهر گلبهار در فاصله ۳۵ کیلومتری شمال‌غرب مشهد، یکی از اقتصادی‌ترین گزینه‌ها برای اجاره‌نشینی در این شهر محسوب می‌شود. اجاره کامل یک آپارتمان ۸۰ متری در این شهر، به‌طور متوسط هر ماه یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان هزینه دارد. این رقم در محله سرافرازان به چهار برابر می‌رسد. در سرافرازان صاحب‌خانه‌ها، برای چنین آپارتمانی ماهانه چهار میلیون و ۸۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

آگهی_دیوار (5)
متوسط نرخ خودرو‌های صفر و زیر ۲۵۰ میلیون تومان

پراید ۱۳۱، ارزان‌ترین خودرو بازار، طی یک هفته قبل تغییر قیمتی نداشت. در سایت دیوار به‌طور متوسط برای مدل سال ۹۸ این خودرو ۱۰۶ میلیون تومان نرخ گذاشته‌اند. اگر بودجه شما تا ۱۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کند، کوئیک دنده‌ای، ساینا و تیبا هاچ‌بک پلاس به گزینه‌هایتان اضافه می‌شود. اما با ۲۵۰ میلیون تومان می‌شود سراغ مقایسه بین سمند سورن EF۷ و پژو پارس TU۵ رفت.

آگهی_دیوار (6)
خودرو‌های دست‌دوم و کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان

تیبا هاچ‌بک صفرکیلومتر مدل سال ۹۹ تقریبا ۱۲۹ میلیون تومان ارزش دارد. اما مدل دست‌دوم همین خودرو در سایت دیوار به‌طور متوسط ۱۱۵ میلیون تومان خرید و فروش شده است. به‌شرطی که حدود ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد داشته باشد. آگهی‌های سایت دیوار از رشد ۲/۱ درصدی نرخ پراید ۱۳۱ دست‌دوم خبر می‌دهند.

آگهی_دیوار (1)

منبع: فرارو

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...