|
کدخبر: 174349

خبر بد درباره افزایش قیمت لوازم خانگی

رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری از افزایش ۱۰ درصدی قیمت لوازم خانگی ایرانی خبر داد.

اقتصاد خبر بد درباره افزایش قیمت لوازم خانگی

 سید علیرضا موسوی‌مجد از افزایش ۱۰ درصدی قیمت لوازم خانگی ایرانی خبر داد و گفت: با لغو تحریم‌ها، دیگر لوازم خانگی ساخته شده وارد کشور نمی‌شود و صرفا مونتاژ آنها در ایران انجام می‌شود.

وی افزود: با افزایش نرخ دستمزد کارگران و هزینه حمل و نقل و انرژی، قیمت برخی اقلام لوازم خانگی ۱۰ درصد و برخی اقلام دیگر از جمله تلویزیون کمتر از ۱۰ درصد افزایش یافت. موسوی مجد گفت: شرایط بازار لوازم خانگی آرام و قیمت‌ها تابع عرضه و تقاضا است و به دلیل کاهش شدید تقاضا در بازار لوازم خانگی قیمت‌ها امسال حداکثر ۱۰ درصد افزایش داشته است.

رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری در مورد واردات لوازم خانگی خارجی به کشور نیز اظهار داشت: واردات لوازم خانگی همچنان ممنوع است و هیچ صحبتی مبنی بر آزادشدن واردات لوازم خانگی مطرح نیست.

وی تاکید کرد: البته تصور هم بر این است که با لغو تحریم‌ها لوازم خانگی آماده اجازه واردات نگیرد و صرفا با واردات قطعات لوازم خانگی و مونتاژ آن در ایران موافقت شود.به گفته موسوی مجد، با گشایش‌های احتمالی برجام نیازی به واردات کالا از شرکت‌های ال جی و سامسونگ نیست، چرا که بستر تولید در کشور فراهم و ظرفیت‌های خالی پر شده است.

منبع: خبر آنلاین
 • ناشناس ارسالی در

  کشورصا حب ندارد

 • shs ارسالی در

  وقتی قدرت خرید مردم خیلی پایین اومده با افزایش قیمت فقط کالاهای تولیدیشون تو انب ار دپو میشه حتی با یک سوم قیمتهای الان ه م خیلی از مردم نمی تونن لوازم صوتی و تصو یری و خانگی ایرانی بگیرن

 • محسن ارسالی در

  بگو ظرفیت کلاه برداری از مردم بواسطه ممن وع کردن واردات کالای باکیفیت و ارزان.... ..دقیقا بلایی که خودروسازی این 30 سال سر مردم آورده

 • ناشناس ارسالی در

  یک صنعت خودروسازی دیگه،تبریک میگم.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...