|
کدخبر: 116021

قیمت جدید گوشت در بازار

بنابر اعلام رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی قیمت گوشت گوسفند نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است و هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با قیمت ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتومان در خرده فروشی‌ها به فروش می‌رسد.

اقتصاد قیمت جدید گوشت در بازار

علی اصغر ملکی با بیان اینکه قیمت گوشت گوسفندی نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است اظهار کرد: مغازه دار شقه بدون دنبه گوسفندی را ۹۸ تا ۹۹ هزارتومان خریداری کرده و با ۱۰ تا ۱۲ درصد سود به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کند.

وی ادامه: در حال حاصر شقه بدون دنبه گوسفندی کشتار روز با قیمت ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتومان در خرده فروشی‌ها عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی اضافه کرد: قیمت آلایش گوسفندی( جگر و کله پاچه) نیز تغییری نکرده است، زیرا با شیوع کرونا و گرمی هوا مصرف جگر و کله پاچه نیز کاهش یافته است.

به گفته وی تقاضا برای خرید گوشت از ۱۵ هرماه با افت مواجه می‌شود. زیرا مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند ابتدای هرماه اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند.

ملکی در پایان با اشاره به اینکه وقتی عرضه و تقاضا مناسب باشد قیمت‌ها با نوسان مواجه نمی‌شود، گفت: درحال‌حاضر دام به میزان کافی وجود دارد و هیچ کمبودی در این زمینه نداریم.

 

منبع: ایسنا
  • بیگانه ارسالی در

    چرادرمیان کالاهای اساسی باید قیمت گوشت پایین باشد مگه ازقیمت نهاده هاخبر ندارند قیمت برنج 50 درصد اضافه شده مگراینهاکالای اساسی نیستند لعنت به همه منفعت طلب ها چرا بایدروستاییان متضرر شوند مگر شکر مرغ لوبیاکالای اساسی نیستند

ارسال نظر