|

بخوانید :

کدخبر: 272092

اجرای طرح مهر آفرین در رتبه بندی معلمان

نماینده رشت در مجلس از آموزش و پرورش خواست تا رتبه‌بندی را درباره معلمان جذب شده در قالب طرح مهرآفرین اجرایی کند.

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه‌بندی معلمان با وجود همه ایرادات و اشکالاتی که دارد چون مورد پذیرش معلمان قرار دارد، مورد قبول است، اما حذف ۱۰۰ هزار نفر از معلمان از طرح رتبه‌‌بندی که در قالب طرح مهرآفرین بیش از ۱۰ سال قبل جذب آموزش و پرورش شده‌اند، خلاف قانون است.

وی افزود: این معلمان مراحل گزینش و جذب را طی کرده‌اند و امروز به صورت پیمانی برای آموزش و پرورش کار می‌کنند و نباید از طرح رتبه‌بندی کنار گذاشته شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: آموزش و پرورش عنوان کرده کسانی که در قالب طرح مهرآفرین در آموزش و پرورش جذب شده‌اند به شرط قبولی در آزمون در رتبه‌بندی مشارکت داده می‌شوند که این کار درست نیست، زیرا بسیاری از کارمندان دولت در بخش‌های مختلف در قالب طرح مهرآفرین جذب شده و استخدام رسمی شده‌اند، بنابراین اگر اینگونه باشد آنها نیز باید در آزمون شرکت کنند.

این نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه این گروه از معلمان در دولت آقای احمدی‌نژاد در قالب طرح مهرآفرین جذب شدند، افزود: هر رئیس جمهوری طبق قانون اساسی اختیار دارد که در دوران ریاستش بر قوه مجریه دستور جذب و استخدام افراد را صادر کند.

منبع: فارس
 • نا شناس ارسالی در

  خدا خیرت بدهد ‌ما هم همینو میگیم که چرا دستور احمدی نژاد بوده حالا یه عده که مخالفش هیتن میخوان اونو کوچیک کنن آخه تو با اون دشمنی داری چه کار به ما داری .تو رو به امام حسین قسم دق دلیتو سر ما خالی نکن .دنیا ارزش این کارا رو نداره بخدا سکته کردیم جون عزیزت .جون بچه هات دیت هممونو بگیر چه نیروهای شرکتی جذب شده چه نیروهای نهضتی.اگه جون عزیزت ما هم کاری کن .فردا روز این بلا یر بچه خودت میاد نامردی نکن

  • ناشناس ارسالی در

   خاک بر اون سرت . فقط مونده دست و پاشو ماچ کنی از پشت گوشی یا مانیتور یا هر کوفت و زهرماری که هست . چقدر ما بدبختیم که همچین آدمای حقیری معلم هستن الان . من طرح مهرآفرینم اما این آدما رو میبینم همکارم هستن میگم خوب کاری کردن ندادن .

 • ۱۱۱۱ ارسالی در

  سلام
  آره
  به خدا من با ۲۲ سال سابقه اول که چرا هنوز باید پیمانی باشم بعد چه گناهی کردیم که نباید رتبه بندی شامل افراد طرح مهرآفرین بشه.
  لطفا بین معلم‌ها تفاوت قائل نشید.
  اگه بحث رتبه‌بندی برا معلم‌ها هس دیگه چرا نباید شامل ما بشه ما مگه معلم نیستیم.
  خواهشا به فکر ما معلمان طرح مهرآفرین هم باشید.
  تشکر

 • mahdi ارسالی در

  .:
  غم نامه
  عرض سلام و ادب مح ضر همه دوستان
  بنده دانشجوی دکترای حقوق، سال ۹۰ در آزمون قوه قضاییه شرکت نم وده و به سرعت تمام مراحل گزینش رو طی و د ر دادسرای استان به طور رسمی مشغول به کار شدم. (یادم هست اونقدر گزینش قوه قضاییه ماهارو تحویل میگرفت که شک کردم پرسیم آقا : استخدام ما دولتیه؟ ناراحت شد گفت: دولت ی چیه؟ حکومتیه.) هنوز چند روز از اشتغال به کارم نگذشته بود که با اطلاعیه ی جذب ن یروهای قرآنی مهرآفرین آشنا شدم؛ از آنجای ی که قاری و حافظ چند جزء از قرآن کریم بو دم به اصرار اطرافیان و اینکه معلمی شغل ش ریفی هست و دادگاه با جرم و مجرم سروکار د ارد، مراحل استخدامی آموزش و پرورش را طی نموده و با علاقه مشغول خدمت به فرزندان ا ین مرز و بوم شدم به نحوی که به لطف خدا م ثل اکثریت همکارانم، جزء برترین های منطقه محل خدمتمان بوده ام. اما متاسفانه بجای اینکه بعد از ۵ سال مثل سایر کارکنان، طبق قانون، استخدام آزمایشی و رسمی بشوم، بند ه و سایر هم استخدامی های مهر آفرین، هنوز بعد از ۱۰ سال پیمانی هستیم و از بسیاری از حقوقمان مثل رتبه بندی و واریزی های دی گر محروم شده ایم. تأسف از اینکه آموزش و پرورش ۱۰ سال از بهترین زمان عمر امثال بن ده که می توانستم در جایگاه قضاوت یا وکال ت یا دفتر اسناد رسمی مشغول بکار شوم را ه در داد و کاری کرد که با ۷ میلیون تومان ح قوق، شرمنده زن و بچه و مورد سرزنش دوستان خود که اکثرا قاضی و وکیل هستند قرار گیر م. این غم نامه را نوشتم که برسد به دست م سئولینی که ذره ای تعهد و ایمان در وجودشا ن هست، شاید در کنج خلوت خود با خدای خود، یکبار برای همیشه به وظیفه خود در قبال ز یردستان عمل کرده و به حقوق تضییع شده آنه ا رسیدگی نمایند. والسلام علی عبادالله ال صالحین

 • ناشناس ارسالی در

  سلام
  از شما مسیولین خواهش میکنم د ر این فشار اقتصادی

  اینقدر ف شار روحی و روانی روی معلمان که بهانهی ج زء طرح مهر افرین هستن نیاورید خدا را خو ش نمیاید که اینقدر اینها را حرص بدهیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...