کدخبر: 86161

خودروی نیم‌شاسی سایپا به‌زودی رونمایی می‌شود

امروز رئیس‌جمهور از دو محصول جدید گروه خودروسازی سایپا که براساس مگاپلت‌فرم ملی (SP۱۰۰) این گروه طراحی و ساخته شده، بازدید کرد.

گسترش نیوز- حسن روحانی صبح امروز پس از پایان جلسه هیات دولت به همراه اسحاق جهانگیری (معاون اول)، رضا رحمانی (وزیر صنعت، معدن و تجارت)، سید جواد سلیمانی (مدیرعامل گروه سایپا) و جمعی از وزیران و مقامات ارشد کشور از دو محصول جدید گروه خودروسازی سایپا در دو مدل سدان و کراس‌اوور (نیم‌شاسی) بازدید کرد.

rouhani.jpgاین دو محصول سدان و کراس‌اوور (نیم‌شاسی) تولیدی گروه سایپا با اتکا به مگاپلت‌فرم ایرانی SP۱۰۰ طراحی شده‌اند و قرار است در سال‌ ۱۳۹۹ به تولید انبوه رسیده و به بازار عرضه شوند.

طبق اعلام سایپا، مدل سدان این خودروها در چند تیپ مختلف و با بهره‌گیری از موتور توربوشارژ و سایر امکانات روز تولید خواهد شد. همچنین برنامه‌ریزی برای تولید انبوه مدل سدان SP۱۰۰ آغاز شده و قرار است در ماه‌های آتی این محصول به بازار عرضه شود.

محصول کراس‌اوور(نیم‌شاسی) نیز که با تکیه بر توان و دانش جوانان ایرانی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی طراحی شده است، به زودی رونمایی رسمی می‌شود.

منبع: ایسنا

دیدگاه‌ها  

0 #1 گرونی بس نیس روحانی 1398-12-01 02:26
تو را هم گفتن رئیس جمهور پراید شده 70 میلیون و انگار نه انگار روزانه بین 5 تا 20 میلیون هر خودرویی گرون میشه انگار نه انگار بعد بلند میشی میری افتتاحیه خودرو جدید که گرونم میخواید بندازید به مردم با خودروسازایی که باعث دلالی و گرونی در بازارن عکس می گیری بیا بگو چه فکری برای ملتهب یودن بازار کردی از زمانی که اومدی هر خودرویی 20 برابر شده
نقل قول کردن
0 #2 Hasemahgsodi 1398-12-01 14:29
سلام من درتاریخ ۱۴.۱۲.۹۷ برای خودرو ساینا انترنتی نام نویسی کردم مبلغ بیست میلیون تومان پرداخت کردم وبعد درتاریخ ۲۴.۶.۹۸ سی چهارمیلیون نه صدپانزده هزار تومان به حساب سایپا واریز نمودم قرادا بین بنده و شرکت سایپا این بود بعداز تکمیل وجه یک ماهه خودرو مورد به من تحویل بدهند الان نزدیک به شش ماه از خودرو خبری نیست به نظر شما من باید چکار بکنم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید