کدخبر: 43751

همتی در بانک مرکزی به دنبال چیست؟

رئیس کل بانک مرکزی گفت: باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هرچه بیشتر در بازارهای پول و ارز باشیم. 

گسترش نیوز - رئیس کل این بانک، عصر امروز در دیدار با کارکنان معاونت ارزی بانک مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در این حوزه عنوان کرد: در شرایط ویژه فعلی اقتصاد کشور، فعالیت های شما عزیزان زیر ذره بین است و بسیاری از امور کشور به تلاش های شما در حوزه هایی مانند نقل و انتقالات ارزی و تأمین نیازهای ارزی واحدهای تولیدی و خدماتی و خصوصا کالاهای اساسی و دارو و نیز مدیریت بازار ارز بستگی دارد؛ لذا ضروری است که با مسئولیت و جدیت هرچه بیشتر به اقدامات خود ادامه دهید.

Hemati.jpg


همتی ضمن اشاره به رضایت ایجاد شده از عملکرد حوزه ارزی بانک اظهار کرد: امیدواریم با فعالیت های شما عزیزان روند ثبات در بازار ارز ادامه یابد.
رییس شورای پول واعتبار با اشاره به انتظارات بالای مردم و مسئولین از بانک مرکزی تصریح کرد: در حال حاضر با شرایط حساس و ویژه‌ای روبه رو هستیم که مطمئن هستم با اتکال به خداوند وتلاش همکاران این ایام سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.
رئیس کلبانک مرکزی، با بیان اینکه باید کارکنان فعالیت های خود را با توان و با اقتدار هر چه بیشتر برای خدمت به مردم پیش ببرند، عنوان کرد که باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هرچه بیشتر در بازارهای پول و ارز باشیم.
در این دیدار همکاران حوزه ارزی در فضایی صمیمی سوالات ومطالب خود را با رییس کل در میان گذاشتند.

منبع: روابط عمومی بانک مرکزی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید