|

بخوانید :

کدخبر: 270692

شکستن استخوان‌ کم درآمدها زیر بار تورم

معین الدین سعیدی-نماینده مردم چابهار

آنان که رفتند کاری حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند وگرنه یزیدی‌اند. خداوند به درجات شهدا و امام شهدا بیفزاید و به مقام معظم رهبری طول عمر با عزت عطا فرماید.

از اقدامات خوب دولت در سفرهای استانی، توسعه روابط با همسایگان و مهار کرونا سپاسگزاریم اما شرایط معیشتی و اقتصادی مردم روز به روز سخت‌تر می‌شود دیگر ناشنواترین گوش‌ها هم نمی‌توانند صدای شکستن استخوان‌های دهک‌های کم درآمد را زیر بار تورم نشنود.

مگر قرار نبود سبد معیشتی مردم را از طریق کالابرگ الکترونیکی با قیمت شهریور ۱۴۰۰ در اختیار مردم قرار دهید؟ مردم از ما خطابه آتشین نمی‌خواهند، انتظارشان انجام نظارتی ما است اینکه با گذشته ۵ ماه سازمان بی‌برنامه و بودجه حتی یک ریال از ارزش افزوده سلامت و ورزش را در اختیار وزارتخانه‌های مربوطه قرار نداده آیا پذیرفتنی است؟

معین-الدین-سعیدی

رییس جمهور انقلابی، همه ما روزی بازنشسته خواهیم شد، صدای مظلومیت بازنشستگان عزیز را بشنوید، انتظار داریم دولت به رای هیات تطبیق مجلس در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان تمکین کند.

همکاران عزیز بنده در کمیسیون اجتماعی، مظلوم‌ترین گروه‌های شرکتی همانا معلمان طرح خرید خدمات می‌باشند انشالله در طرح تبدیل وضعیت کارکنان این عزیزان را حتما مشمول قرار دهید، همچنین برای نیروهای ۸۹ روزه طرح سلامت که در هنگامه کرونا حماسه آفریدند، تدبیر کنید. مسئولان نامسئول وزارت نفت به چه حقی و با کدامین استدلال سهمیه بنزین مردم استان سیستان و بلوچستان را کاهش داده‌اید، زورتان به مافیای نفت نمی‌رسد انتقام آن را از مردم مظلوم اما سربلند سیستان و بلوچستان می‌گیرید؟ سریع و انقلابی این مصوبه را اصلاح فرمائید.

رییس جمهور انقلابی، ربا در حکم محاربه با ذات باریتعالی است به تعبیر حضرت آیت‌الله جوادی آملی و بسیاری از مراجع تقلید و علماء اعلام چه سنی و چه شیعه بانکداری ما یکی از ربوی‌ترین نظام‌‎های بانکی دنیا است، اکنون که هم مجلس انقلابی است و هم دولت، اگر این موضوع اصلاح نشود پس کی؟

جناب قاسم رستمی وزیر راه و شهرسازی، شما را به خدا قسم آمار تصادفات منجر به فوت را در سیستان و بلوچستان مطالعه فرمایید، آیا روا است سهم این استان از شبکه آزادراهی و بزرگراهی کشور در حد صفر باشد؟ آیا شایسته شما است که ۲ بار دستور اقدام برای تامین مالی دهید و معاونان شما استنکاف کنند؟ برای کریدور کاروان به کنارک، چابهار به سابندر، چابهار به نیکشهر، چابهار به سرباز و قصر قند به نیکشهر همت فرمایید، همچنین محورهای تلنگ به قصرقند، کلانی به گواج، چاهان به چاه علی، چاهان به زرآباد و پل‌های گرمده و باهوکلات چشم انتظار عنایت ویژه شما هستند.

آقای وحیدی وزیر کشور، برای آلام بی‌پایان فاقدان شناسنامه تدبیر کنید حتما باید ملاحظات امنیتی عنایت شود، اما محروم ماندن هزاران ایرانی الاصل از بدیهی‌ترین حقوق حقه خود یعنی هویت ایرانی پذیرفتنی نیست، همچنین برای ارتقاء دهستان‌های چاهان، پیچان و تنبلان زرآباد به بخش اقدام عاجل بفرمایید.

وزیر دوست داشتنی نیرو با همت شما و همکارانتان امسال خاموشی نداشتیم اما در سیل اخیر میلیون‌ها مترمکعب آب به دریا ریخت، با تکمیل سد کویر و بندهای بتونی در مسیر رودخانه باهو می‌توان میلیون‌ها مترمکعب آب را ذخیره ساخت و صدها هزار انسان معیشتشان تامین خواهد شد.

مسئولان اقتصادی کشور اکنون که بعد از ۷ ماه توان انتخاب مدیرعامل منطقه آزاد چابهار را ندارید لابد نیازی به این منطقه آزاد حس نمی‌کنید، محبت فرموده دستور تعطیلی سازمان منطقه آزاد را صادر بفرمایید چرا که از طلا گشتن پشیمان گشته‌ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید.

نویسنده: معین الدین سعیدی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...